Дух, що тіло рве до бою!

25 июля 2013, 15:12
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
880
Дух, що тіло рве до бою!

Рідне село Івана Франка газифіковане. Нарешті цей історичний день настав

Ганьба, що в селі, де народився Великий Каменяр, люди десятки років чекали, коли запалає блакитний вогник. До кого тільки місцева громада не зверталась. Ющенко в часи свого президентства двічі навідувався до Нагуєвич, обіцяв, що вирішить. Однак збрехав, як кажуть, обіцянки-цяцянки, а Януковичу - радість.
Вперше я був у селі засновника Радикальної партії Івана Франка 2 роки тому. Дізнавшись, що люди в такому історичному місці живуть без газу, спочатку не повірив. А далі вирішив, що для мене це справа честі. Довго вибивав з бюджету гроші, воював з місцевим і державним начальством, які цього не хотіли - і, зрештою, сьогодні мешканці Нагуєвич дочекались тепла.
Символічно, що ми запалювали факел поряд з хрестом, який викував батько Івана Яковича на честь скасування кріпосного права.
Нинішня регіоналівського влада хоче закріпачити селян ще гірше, ніж це робили московські царі. Але ми не дамо. Бо з нами Франковий ДУХ, ЩО ТІЛО РВЕ ДО БОЮ!

Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ющенко,ВР,РПЛ,Радикальна партія,Іван Франко,Олег Ляшко,liashko,регіоналівська влада,Нагуєвичі,газифікація села,закріпачення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.