Перший дзвоник під міською радою

1 сентября 2013, 08:54
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
675
Перший дзвоник під міською радою

Сьогодні в Полтаві ми з учнями, батьками і учителями школи #12 провели "свято" першого дзвінка під стінами міськради, бо мер Мамай хоче закрити цю школу

Абсурд - навчальний заклад працює понад 100 років, навіть фашисти його не закрили. Але нинішня влада і центральна, і на місцях, як виявилося, ще гірше фашистської. Як ці діти зможуть підняти Україну з колін, якщо їх змалечку позбавляють права на освіту?.. Знання – це сила. Знання – це те, що шліфує алмаз, яким є кожна людина, роблячи його діамантом. Це те, що допомагає нам жити і рухатись до перемог.

Без розумної освіченої молоді в країні не буде змін. Тому Радикальна партія виступає за повністю безкоштовну освіту. Бо більшість розумних і талановитих українських дітей або не має можливості вчитись у вищих навчальних закладах, або витрати на освіту стають надто важким матеріальним тягарем для їх родин.

 
Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Полтава,ВР,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,міська рада,міськрада,перший дзвоник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.