Унікальний шанс опозиції

10 октября 2013, 11:53
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
1016

Від рішення трьох залежить майбутнє українського парламенту

Опозиція має унікальний шанс довести, що дійсно прагне змінити ситуацію в країні. Довибори на проблемних округах - це іспит. І від того, як пройдуть його опозиційні лідери, залежить, чи мають вони право так себе називати.
Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок повинні піти на округи особисто як кандидати. Не відправляти на бій з регіоналами політичних лузерів левченків-даценків, які, навіть вигравши вибори, не змогли відстояти результат. Не російського шпигуна Корнацького. А ІТИ САМИМ!
Кличко, Яценюк, Тягнибок пройшли по списках своїх партій - і якщо вони підуть по округам - списки "посунуться". Таким чином у Верховній Раді буде гарантовано більше опозиційних депутатів і менше регіоналів.
Якщо уявити, що хтось із лідерів опозиції округ програє, значить: гріш йому ціна, він не має права залишатись у політиці.
А по списку може пройти будь-який дурень.
Я маю право так говорити, бо сам виграв округ, незважаючи на протидію влади.


Олег Ляшко, 
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Яценюк,Кличко,ВР,Тягнибок,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,liashko,довибори,округ,РП,опозиційні лідери
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.