Наші кандидати підпишуться кров'ю

17 октября 2013, 12:31
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
1059

19 жовтня - з'їзд Радикальної партії

Кандидати у депутати від Радикальної партії на з'їзді будуть підписувати власною кров'ю присягу і цілувати хрест, що не зрядять своїх виборців - не стануть "тушками", що самовіддано служитимуть українському народу і зроблять все можливе для радикальних змін в країні.
Тільки так я буду впевнений у цих людях до кінця. Раптом хтось з кандидатів відмовититься підписуватися кров'ю - не будемо його виставляти, зречуся і вижену з партії.
Я не буду тушкоробом, як Яценюк.
Нагадаю, 15 грудня відбудуться довибори на 5 мажоритарних округах. По кожному Радикальна партія виставляє свого кандидата. Прізвища оголосимо на з'їзді 19 жовтня. З нами Бог і Україна!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Яценюк,ВР,парламент,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,вибори,liashko,з'їзд,мажоритарні округи,тушкороб,Український народ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.