Регіонали виставили чеченського головоріза кандидатом по 94 округу

24 октября 2013, 07:33
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
2320
Регіонали виставили чеченського головоріза кандидатом по 94 округу

Влада показала своє обличчя

У Партії регіонів зовсім здуріли. Кандидатом від влади на довиборах 15 грудня по 94 округу буде ...чеченський кримінальний авторитет, олігарх Руслан Бадаєв. Формально він, звісно, буде самовисуванцем - знов дуритимуть людям голову. Бадаєв - депутат обласної влади від ПР, а місцеве начальство вже носиться із ним, як дурень із писаною торбою.

Наш кандидат Андрій Лозовий : "Це буде війна. Я чітко розумію, яку складну кампанію треба пережити. Не просто пережити, а перемогти. У мене є один реальний конкурент по 94 округу. Це кандидат від влади. Внаслідок внутрішнього кастингу в ПР ним став Руслан Бадаєв. Олігарх, власник заводів-пароходів. Кримінальний авторитет. По лікоть у крові. Чеченець. Племінник легендарного Руслана Бадаєва, якого в 90-х зарізали в Одесі - саме того Бадаєва, який був довіреною особою Джохара Дудаєва в Україні. Я не боюсь. Однак, моя перемога залежить не тільки від мене особисто, але і від кожного з тих, хто готовий мене підтримати.
P.S. Якщо, не приведи Господь Бог, зі мною щось станеться - це робота чеченського головоріза Бадаєва".

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,парламент,РПЛ,Обухів,Радикальна партія,Олег Ляшко,вибори,Васильків,Партія регіонів,Андрій Лозовий,чеченець,94 округ,бандити,Олігарх,головоріз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.