Голова ОВК в 94-му окрузі вже фальсифікує вибори

30 октября 2013, 07:52
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
380

Деревенець гарантує перемогу кандидата від Партії регіонів

Голова Окружної виборчої комісії в 94-му окрузі Дмитро Деревенець в присутності близько 100 людей пообіцяв кандидату від Партії регіонів Руслану Бадаєву, що забезпечить йому перемогу на виборах. Навіщо влаштовувати фарс під назвою «день голосування»? Голова окружкому вже гарантує перемогу провладному кандидату за рахунок  адмінресурсу та фальсифікацій, бо в чесній боротьбі регіонал Бадаєв ніколи не зможе перемогти кандидата від Радикальної партії Андрія Лозового.
З кількох достовірних джерел нам стало відомо, що в ресторані «Ранчо «Болівар» було зібрано близько ста людей – це місцеве начальство Васильківського району: начальники управлінь та відділів, керівники комунальних установ та підприємств. Обдзвонювали їх із вимогою прийти з приймальні губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка.
Під час зустрічі в цьому фешенебельному ресторані їх казенним коштом годували дорогими наїдками та поїли елітним алкоголем у необмеженій кількості. Присяжнюк представив їм «молочного» магната Руслана Бадаєва як кандидата від влади. А далі губернатор наказав їм зробити все можливе заради його перемоги. Після нього виступав сам Бадаєв. Цей чеченський «цицерон» говорив на публіку так, що частина аудиторії (не забуваймо, що перед тим вони добряче вживали спиртне) відкрито реготала з «оратора».
Що цікаво, був відсутній васильківський мер Сабадаш. Начебто він захворів, а насправді надто хитрий: хоче уникнути в майбутньому відповідальності за фальсифікації.
Однак серед присутніх були нинішній голова ОВК Деревенець, а також колишній голова цієї ОВК Мартинюк, який керував фальсифікаціями на минулих виборах. І Деревенець не посоромився пообіцяти перемогу Бадаєву на людях.
Нинішня влада говорить про євроінтеграцію. Яка в …. євроінтеграція, якщо вибори на проблемних округах знову фальсифікують?! Причому задовго до вирішального дня.
Для мене справа честі припинити цей «беєпрєдєл» і забезпечити чесний результат волі виборців Обухівського та Васильківського районів.
Я звертаюсь до керівництва ЦВК з вимогою негайно змінити голову ОВК – фальсифікатора Деревенця.
Якщо це не зроблять вони, я з однодумцями сам рознесу цю кляту ОВК  кувалдою!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.