Дамо китайцям по яйцях!

8 ноября 2013, 12:43
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
422

Влада у своїй жадобі наживи зазіхнула на святе – українську землю

Потай від громадян уряд Азарова уклав угоду про оренду китайською кампанією 3 млн. га української землі терміном на 50 років. Сюди хочуть завести китайців, які висмокчуть усі соки із землі, а сотні тисяч українських селян залишаться без шматка хліба.

 Для того, щоб остаточно розпродати головне народне багатство, влада хоче взяти під повний контроль регіони з найродючішим грунтом. Земельна мафія хоче повністю захопити землі Київщини, Черкащини, Миколаївщини, де зараз проходять парламентські вибори. Щоб зупинити загарбання земель, Радикальна партія і висунула своїх кандидатів на довиборах по цих округах у Верховну Раду.

 На нас чиниться шалений тиск. Особливо гостра ситуація у Київській області, де від Обухівщини та Васильківщини балотується Андрій Лозовой.  Йому погрожують вбивством. Ми запевняємо, що ми не боїмося цих бандитів і до останнього захищатимемо інтереси людей.  

 Радикальна партія зробить усе, щоб не допустити здачі головного українського багатства і закликає український уряд і особисто Миколу Азарова денонсувати таємну угоду про оренду 3 мільйонів гектарів сільськогосподарських угідь.

 Час припинити загарбання земель, які є останнім національним багатством, що залишилось у людей. Схаменіться, інакше народ винесе Вас із кабінетів на вилах!  


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.