Лозового хочуть клонувати

10 ноября 2013, 19:26
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
282

Нові "чудеса" на 94 окрузі

Влада продовжує нахабно фальсифікувати вибори в 94-му окрузі. Мені повідомили з декількох джерел, що Андрій Спаський, заступник голови-керівник апарату Київської ОДА, дав вказівку усім паспортним столам області віднайти повних тезків Андрія Лозового, кандидата від Радикальної партії на цьому окрузі. Тобто влада хоче зареєструвати клона, щоб відтягти голоси у нашого кандидата. Прикметно, що Спаський є водночас керівником виборчого штабу Руслана Бадаєва, якого регіонали пхнуть у парламент, заховавши за статусом самовисуванця.

Знаю, що від регіоналів можна чекати будь яких брудних провокацій. Страх втрати влади та моя команда у парламенті - це страшний сон Партії регіонів. Та вони можуть хоч лоби собі порозбивати, але перемога буде за людьми, перемога буде за нами!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.