Проти Лозового порушено кримінальну справу

18 ноября 2013, 14:47
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
335
Проти Лозового порушено кримінальну справу

Проти нашого кандидата в 94-му окрузі Андрія Лозового порушена кримінальна справа за те, що він знищив учора у Василькові два зали гральних автоматів

У заяві до прокуратури власник грального закладу звинувачує Лозового у пошкодженні належного йому майна. Парадокс: замість того, щоб притягнути до відповідальності господаря нелегального бізнесу, так звані правоохоронці хочуть покарати Лозового, який припинив незаконну діяльність. Це ще раз підтверджує той факт, що гральний бізнес кришують "правоохоронці". Також не має жодного сумніву, що команду порушити проти Лозового кримінальну справу дав губернатор Київщини Присяжнюк, який вдається до будь яких незаконних методів, щоб завадити нашому кандидату перемогти на виборах до парламенту 15 грудня. Незважаючи на загрозу кримінального переслідування, наша команда і Андрій Лозовой продовжуватимуть захищати інтереси людей і боротися із злом. Нас регіоналівська банда не злякає.

Олег Ляшко, 
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.