«СтратегіЯ»: молодь крокує у майбутнє!

10 апреля 2012, 11:58
Народный депутат Украины VII созыва, Первый заместитель Председателя Комитета ВР по вопросам бюджета
0
1451

Освічені, культурно і духовно розвинені молоді покоління є найкращою запорукою щасливого майбутнього України.

Із задоволенням відгукнулася на пропозицію ввійти до складу журі Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» у номінації «Гостинне місто».

Насамперед, варто було скористатися можливістю ознайомитися з новими ідеями щодо розвитку та облаштування нашої столиці від учасників конкурсу – старшокласників та молоді студентського віку. А ще цікаво було поглянути на творчість юних дарувань з двох зовсім різних кутів зору: як колишнього підприємця і як нинішнього державного службовця.

Завжди була впевнена, що наша країна багата талантами, які черпають творчі сили і наснагу від рідної землі. Підтримка юних дарувань є одним з моїх особистих пріоритетів, і ключовим напрямом діяльності Благодійного фонду «Батьківська земля», який я очолюю. Адже освічені, культурно і духовно розвинені молоді покоління є найкращою запорукою щасливого майбутнього України.

Очікування мене не підвели! Розмаїття креативних і цікавих ідей виявилося просто вражаючим. А детальні, ретельно виважені економічні розрахунки, якими підкріплювалися окремі проекти, яскраво підтверджували серйозність прагнень конкурсантів досягнути втілення їхніх задумів. І це надзвичайно важливо: не подавати великі надії, а намагатися зробити маленьку справу..

Не буду розкривати секрети того, що відбувалося у півфінальному турі конкурсу. Зовсім скоро його транслюватимуть в ефірі ТРК «Київ». Не пропустіть! Буде цікаво!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.