Відкритий лист Віктору Януковичу

19 февраля 2014, 20:56
Владелец страницы
0
787

Одну добру справу суспільству ти таки зробив. Будучи послідовним, справжнім зло-чинцем ти посприяв народженню своєї справжньої альтернативи – людей честі і совісті, про яких ти не знав.

             Пане Вікторе!  Є різні причини, щоб звертатися до тебе на «ти», пошлюсь на те, що ми одного віку. Дозволяє і мій майновий стан – бо я, слава Богу, набагато багатший за тебе.  Поясню – мої матеріальні потреби задоволені і  проблем з їхнім нарощенням у мене немає.

Чому звертаюся? – Дістав, як і всіх громадян і давно.

Що хочу сказати? – Що ти наробив багато рокових помилок.              

1) Ти не зрозумів, що не може паразит ковтнути того, на кому паразитує. Наприклад, клоп чи кліщ не може ковтнути бика. Ти не  поглинеш  в себе український народ, на якому ти паразитуєш. Іншою мовою це може звучати ще й так: жадность фраєра погубіт.

2) Мені передали з твоїх лівоохоронних органів, після перевірки ДПА Асоціації українських банків в 2012 році, які не знайшли  в АУБ злодійства, – такі твої слова: «Сугоняко щітаєт нас ворами, ми йому покажем, что всє вори». Господь тобі вже три місяці показує, що в Нього є такі люди, які не те що не крадуть, а віддають задля спільного блага українського народу, яке сьогодні  полягає у звільненні від твоєї паразитарної влади. Віддають харчі, медикаменти, гроші, здоров’я і навіть життя. Ти цього не розумієш, бо ти жертва того кримінального середовища, в якому виховувався, жив і працював.  Україна вміщує в себе не лише  злодіїв, серед яких ти жив, але і добродіїв, яких тобі не доводилося, мабуть, знати.

3) Ти  хочеш розігнати Великий Майдан кулями. Але він не  за барикадами. Він в наших душах, а їх кулі не беруть.  Це духовне явище. Ти не знаєш, що то воно таке. Розженеш, а Майдан залишиться і Віче буде. Українське суспільство прагне такої держави, в якій злодії караються, а добродії – заохочуються владою. Ти зробив навпаки. Тому ти більше не будеш керувати країною.

4) Ти патологічний неправдомовець. Вчора ти говориш про встановлення дня суспільного миру, а сьогодні даєш команду стріляти в людей.  Погортай передвиборчий рекламний проспект «Україна для людей». Читай: «Я прєодолєю економічєскій спад, доб’юсь роста національной економікі», «Я гарантірую сохранность сбєрєжєній і стабільний  курс грівни», « Я гарантірую стабільность в странє і соблюдєніє законності». Брехун, кажуть в народі, – гірше злодія. А  тут два в одному. Біда, бо ти не знаєш, що так робити не можна. З неправдомовцем не можна вести переговори. Ти кажеш, що люди захоплюють державні установи. Ні, вони  звільняють їх від зло-чинців, смотрящих, тих хто чинить зло українському народу у вигляді крадіжок, брехні, несправедливості, тепер вже відкритих вбивств. Чесні держчиновники переходять на сторону народу.

 Що тут порадиш? Ти не став керівником держави і не став крупним бізнесменом. Талант інший треба. Став паразитом на народному тілі. Великим.  Паразита віддирають, якщо він сам не відчіплюється. Але одну добру справу суспільству ти таки зробив. Будучи послідовним, справжнім зло-чинцем  ти посприяв народженню своєї справжньої альтернативи – людей честі і совісті, про яких ти не знав. Мені тебе шкода.  Прокинься, пане Вікторе, за вікном  інша Україна. Йди з посади.  

Партійці з олігархами, розбудіть його, якщо самі прокинулися. Тільки не лякайтеся самі. Якщо на правді – то розпочинати переговори  з вами Майдан може. Предмет переговорів: в якій Україні будемо завтра жити разом.

Олександр Сугоняко

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.