Чистий прибуток банків

26 апреля 2012, 09:00
Председатель Правления АО "ЭРДЭ БАНК"
0
1046

Згідно інформації НБУ, чистий прибуток українських банків у першому кварталі 2012 року склав понад 1,7 млрд грн.

Згідно інформації НБУ, чистий прибуток українських банків у першому кварталі 2012 року склав понад 1,7 млрд грн. Протягом першого кварталу минулого року банки отримали чистий збиток на суму — 200 млн грн. Покращення фінансового результату по банківській системі свідчить про збільшення доходів та зменшення витрат банків. Так, дохід за перший квартал  зріс майже на 3% - до 35 млрд грн, порівняно з таким же періодом у минулому році, витрати банків скоротились на 2,9%, до 33,5 млрд грн. Також за перший квартал збільшились активи банків (з урахуванням резервів) на 2% до 1,237 трлн гривень.


Хочу сказати про збільшення довіри населення до банків. Так, депозити фізичних осіб збільшились за лютий на 5,6 млрд грн и досягли 249,3 млрд грн. Тенденція по приросту депозитів продовжувалась і в березні.

Це все свідчить про позитивні зміни в банківський системі України та покращення ефективності діяльності українських банків.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
ТЕГИ: банки,банки Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.