Туризм в умовах війни: виклики та можливості

21 грудня 2023, 10:09
Власник сторінки
Журналіст
0
12
Туризм в умовах війни: виклики та можливості

Туризм в Україні зараз переживає складні часи. Війна не лише створює загрозу для безпеки, але й суттєво впливає на економічну активність країни.

 Зменшення доходів, обмеження в пересуванні громадянами та глобальна нестабільність роблять цю сферу все більш хиткою.

На початку повномасштабного вторгнення  багато туристичних компаній в Україні стали стикатися із зрозумілими проблемами. Деякі вже припинили свою діяльність, інші борються за виживання. Серед цього хаосу, туристична компанія "Дольче Тревел" обрала шлях активної адаптації і продовжує свою роботу.

Керівник компанії Ірина Бондарєва поділилася своїми думками щодо ситуації: "Так, ми працюємо в обмеженому режимі. Так, туризм зараз не є головним пріоритетом для багатьох наших клієнтів. Але ми вирішили не складати руки. Навіть, у цих складних умовах ми шукаємо можливості і працюємо для своїх корпоративних клієнтів та тих постійних туристів, від кого є запити.

Компанія "Дольче Тревел" активно працює із клієнтами, які відчувають необхідність в періодичному відпочинку. В літньому сезоні 2023 найбільш популярними були такі  напрямки, як  Греція, Чорногорія, Італія, Франція, Туреччина, ОАЕ, Австрія та Іспанія. 

"Нам важливо залишатися на зв'язку з нашими туристами і підтримувати їхній інтерес до подорожей, навіть у ці тяжкі часи", - додає Ірина.

Не менш важливим є акцент на внутрішньому туризмі, що стає новим трендом в умовах обмежень та невизначеності. Українці відкривають для себе красу своєї країни та насолоджуються мандрівками без виїзду за кордон.

"Ми віримо в потенціал українського туризму, навіть коли здається, що світ стоїть на межі. Після завершення війни ми очікуємо збільшення попиту на відпочинок в Україні від іноземних гостей", - запевняє Ірина.

Так, туризм в Україні може зазнати змін у зовнішньому вигляді, але компанія "Дольче Тревел" готова долати труднощі та впевнена, що туризм залишиться важливою складовою культури та економіки країни після нашої перемоги.

Таким чином, туристичний бізнес в Україні, навіть за умов війни, залишається не сталим. Компанії шукають нові напрямки та ніші, а внутрішній туризм стає новою реальністю для України. Він може відкрити нові можливості для розвитку та сприяти відновленню туристичної галузі після завершення війни.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: туризм,турист,Украина туризм,украинские туристы,війна,туристична агенція,туристичний потенціал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.