TotalEnergies поновлює своє глобальне партнерство з Peugeot, Citroën, DS Automob

21 липня 2021, 15:01
Власник сторінки
0
11
TotalEnergies поновлює своє глобальне партнерство з Peugeot, Citroën, DS Automob

TotalEnergies та Stellantis оголошують про поновлення партнерства на наступні п'ять років із брендами Peugeot, Citroën та DS Automobiles.

Обидві компанії також відкривають нову сторінку в історії відносин, поширюючи домовленості на Opel та Vauxhall. Оновлене партнерство відтепер охоплює п'ять ключових напрямів:

       Посилена співпраця у галузі досліджень та розробок, в основі якої спільні цілі з точки зору сталого розвитку та інновацій, а саме: нові форми мобільності, низьковуглецеві або біопалива, мастильні матеріали та рідини, оптимізовані спеціально для новітніх електродвигунів та їх компонентів, включаючи батареї.

       Мастильні матеріали для «першої заливки» будуть постачатися компанією TotalEnergies для автомобілів, що вироблятимуть заводи всіх п’яти брендів групи Stellantis по всьому світу.

       Ексклюзивна рекомендація моторних олив Quartz у мережі сервісних  станцій Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel та Vauxhall. Спеціалізовані станції мають доступ до новітніх моторних олив TotalEnergies, рецептура яких спеціально розроблена для двигунів цих п’яти автомобільних брендів, гарантуючи ефективність роботи, надійність та переваги економії пального.

       Автомобільні перегони як технічна та спортивна кооперація TotalEnergies та Stellantis продовжаться із фокусом на електричних та гібридних проектах брендів:

o   Повернення Peugeot до перегонів 24 години Ле-Мана та в Чемпіонаті світу з автоперегонів на витривалість FIA WEC у категорії Гіперкарів для гібридних прототипів. У автомобілях команди використовуються батареї, створені у колаборації Peugeot Sport та TotalEnergies, через свій підрозділ SAFT, а також розроблені інженерами TotalEnergies спеціальні рідини.

o   Постійна підтримка титулованої команди DS-TECHEETAH в ABB FIA на Чемпіонаті світу з Формули Е. У цих змаганнях на одномісних електрокарах команда використовує продукцію лінійки Quartz EV Fluid, спеціальних рідин для електроавтомобілів.

o   Нове партнерство з Opel Motorsport, які запустили кубок Opel Corsa-e Rally, перший кубок світу з електричного ралі.

       Новим напрямом партнерства стали мобільність та зарядка електромобілів. Free2Move, бренд мобільності від Stellantis, буде використовувати мережу зарядних станцій компанії TotalEnergies для свого напрямку каршерингу в Парижі. Компанії також розглядають ряд інших спільних проєктів  у сфері електромобільності.

«Ми пишаємося довірою нашого давнього партнера і раді розширити співпрацю також у сфері електричної мобільності та постачання мастильних матеріалів для брендів Opel та Vauxhall», — наголошує Алексіс Вовк, Президент підрозділу Marketing & Services у TotalEnergies. «Наші клієнти сьогодні більше, ніж будь-коли знаходяться у центрі нашої стратегії, нашим партнерством ми ілюструємо цінності, які поділяють обидві групи: командний дух, продуктивність та прагнення до інновацій. Оновлене партнерство також демонструє наше спільне бажання зробити електричну мобільність доступною для всіх, ставлячи наші досягнення та експертизу на користь наших зобов'язань щодо кліматичних  проблеми».

«Ми дуже пишаємося зміцненням нашої співпраці з TotalEnergies», — каже Тьєррі Коскас, Директор з продажів та маркетингу Stellantis. «Передові технології мастильних матеріалів та спільні розробки високоефективних акумуляторів будуть основними технологічними перевагами нашого бізнесу та пропозицій щодо мобільності у майбутньому, як для наших клієнтів, так і для автоспорту».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: автомобили,Peugeot
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.