NK вимагає від Кличка інформацію про реальний стан “Мостів смерті"!

16 квітня 2021, 13:34
Власник сторінки
політичний експерт, письменник
0
131
NK вимагає від Кличка  інформацію про реальний стан “Мостів смерті !

Попри всі запитання до Нацкорпусу, мені імпонує їхня боротьба з київськими корупціонерами. У черговий раз вони провели акцію під стінами КМДА під гаслом “Мости смерті”

 
 Активісти виставили біля будівлі фото аварійних мостів, які щоденно загрожують життю киян.

Усього у Києві нараховують 163 мостові споруди, 99 з яких - аварійні! Найстрашніше, що київська влада знає про це, але нічого не робить.

Більш того, мер Віталій Кличко та його заступники - Олександр Густєлєв та Микола Поворозник - це приховують, свідомо наражаючи на щоденну небезпеку три мільйони людей.

У 2021 році із міського бюджету на ремонт дорожньої мережі виділили 1,69 млрд грн. Здавалося б, сума невелика, але й ці кошти керівництво Київавтодору розподіляє неадекватно. Адже на центральну вулицю Льва Толстого, де й так асфальт у гарному стані, виділяється 161,5 мільйони. Абсурд якийсь!

Нацкорпус зазначив, що вимагає від столичної влади звільнити Густєлєва та Поворозника, і надати фінансовий звіт за 7 років. Адже кияни повинні знати, куди йшли гроші, як витрачалися, і чому за цей час нічого не зроблено!

Активісти також зазначили, що мер столиці повинен пояснити, чому виділені з бюджету кошти витрачалися на його піар-проєкти на кшталт скляного мосту, а не на ремонт аварійних мостів. Слушне запитання, на яке я теж волів би почути відповідь.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.