Уряд розкрадає гроші бізнесу і місцевих влад/

06 квітня 2021, 13:44
Власник сторінки
політичний експерт, письменник
0
88

За повних провалів в економічній політиці уряду завжди виникає питання : - Откуда дєньгі,Зінь? Адже ковід в цих економічних провалах винен менше ніж дії самого уряду .

Відомо,що ринок запозичень не покриває всіх потреб , до того ж на кону обслуговування зовнішніх запозичень. Тобто у влади з усіх боків – дупа! Як не крути! І сааме тому так в уряду чухмаряться руки аби обдерти українців. Через ціни на омірне, на газ, на електрику, на воду. Скоро мабуть буде платним повітря.
Ігор Уманський нещодавно поділився інформацією – мова про те, у кого ще краде уряд. І вмявилося, що це не метафорична крадіжка, а цілком реалістична. Є таки собі Єдиний казначейський рахунок. Уманськийй твердить: "Минфин залез в ЕКС. Единый казначейский счет обслуживает же не только госбюджет, там, например, еще размещены деньги местных бюджетов"
За підрахунками Ігора Уманського, в середньому ЕКР у 2020 р. становив 71-73 млрд грн місцевих бюджетів, близько 16 млрд грн були на рахунках з ПДВ і до 12 млрд грн. - за митними депозитами. Таким чином, крім місцевих бюджетів, джерелом коштів для уряду в січні-лютому був вітчизняний бізнес.


Далі Уманський твердить:"Там же (на Едином казначейском счете, – ред.) размещены деньги других клиентов - институтов, медучреждений и т. д. В среднем, порядка 5 миллиардов. На начало месяца на ЕКС было порядка 30 миллиардов, т. е. вроде бы немало. Но, где тогда деньги остальных клиентов? Мы понимаем, что денег правительства на счетах - "минус", https://censor.net/ru/n3256786
Отже ситуація, котра мабуть потребує прискіпливої уваги ГПУ, натомість ГПУ займається як не справою Байдена, то справами Порошенка, а то й справами Байдена-Порошенка разом, під однією обкладинкою, як кажуть. Уряд, котрий грабує місцеві бюджети, власних платників податків, не має права перебувати при виконанні і хвилини зацвої, натомість ми маємо ситуацію рукотворної кризи, щоо видається урядок як неймовірний успіх. Яка з галузей не провалена на сьогодні в Україні, окрім хіба що діджиталізації. До моменту, доки особисті дані українців не почнуть торгуватися на чорному ринку. Втім, вже торгуються!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.