КРЕДИТИ ДЛЯ МСБ: ПІДПРИЄМЦІ ДІЗНАЛИСЯ ПРО НОВІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

17 квітня 2019, 17:52
Власник сторінки
0
27
КРЕДИТИ ДЛЯ МСБ: ПІДПРИЄМЦІ ДІЗНАЛИСЯ ПРО НОВІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

16 квітня 2019 року відбувся Третій Фінансовий Ярмарок для представників малого та середнього бізнесу України за участі представників фінансового сектору та міжнародних донорів.

Захід відбувся 16 квітня в КВЦ «Парковий». Організатором виступив Німецько-Український Фонд (НУФ) за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW. Ярмарок пройшов у форматі конференції та нетворкінг-зони.

Захід відвідали сотні малих і середніх підприємців. Серед почесних гостей були присутні: доктор , Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Хюг Мінгареллі, посол Європейського Союзу та голова представництва ЄС в Україні; Лутц Хорн-Хааке, директор офісу Німецького державного банку розвитку KfW в Україні; Катерина Рожкова, заступник голови Національного банку України.

На ярмарку свої фінансові пропозиції для малого та середнього бізнесу представили банки-партнери – АБ “УКРГАЗБАНК”, ПАТ “МЕГАБАНК”, АТ “ОЩАДБАНК”, ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, ПАТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ "БАНК ЛЬВІВ", АТ «ПРОКРЕДИТ БАНК»,  АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ПАТ «ПИРЕУС БАНК», АТ «ОТП БАНК» та ТОВ ОТП Лізинг.

Представники МСБ в Україні дізналися про програми з підтримки МСБ, що фінансуються урядом Німеччини через KfW та ЄС, а також про роль органів місцевого самоврядування у розвитку МСБ.

В рамках ярмарки було оголошено про запуск нової програми «Підтримка ЄС для Сходу України. Доступ до фінансування», яка впроваджуватиметься банком KfW через НУФ та націлена на відновлення фінансування МСБ на підконтрольній території Донецької та Луганської областей.

«Я радий оголосити про новий етап підтримки українських МСБ. Метою нашого проекту є відновлення кредитування, а також взаємної довіри між МСБ та фінансовими установами на підконтрольній території Донецької та Луганської областей» — зауважив Лутц Хорн-Хааке, директор офісу Німецького державного банку розвитку KfW в Україні.

 

Інформаційна довідка:

Німецько-Український Фонд (НУФ) – неприбуткова установа, яка здійснює підтримку фінансування мікро, малих та середніх підприємств України шляхом надання їм кредитів через банки-партнери для здійснення інвестицій в основний та обіговий капітал. партнер українського малого та середнього бізнесу вже протягом 20 років. Фонд було засновано Національним банком України, Міністерством фінансів України та німецьким державним банком KfW, який за дорученням німецького уряду фінансує програми розвитку у всьому світі. З початку діяльності НУФ в 1996 році, в рамках його програм підтримку фінансування отримали понад 162 000 суб’єктів малого та середнього бізнесу на загальну суму близько 754 млн євро. Деталі: .

 

Контакти для ЗМІ:

Анастасія Мартиненко 


PR Consultant, Group Head

+38 (044) 594 99 96

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.