AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice

11 грудня 2018, 13:12
Власник сторінки
0
30

3 грудня 2018 року Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) опублікувала щорічний рейтинг дослідження Advertiser's Choice (Вибір рекламодавця).

За його результатами маркетингові та PR-сервіси комунікаційної групи AGAMA Communications традиційно увійшли в ТОП-3 найбажаніших партнерів для співпраці.

Рейтинг «Вибір рекламодавця» Всеукраїнська рекламна коаліція проводить вже вісім років. У перший рейтингах оцінювалися лише креативні агенції, проте у 2015 році дирекція ВРК ввела сучасне розділення на три категорії:

·         креативні партнери;

·         маркетингові сервіси і PR;

·         медіа партнери.

Відтоді, вже чотири роки поспіль, клієнти віддають голоси маркетинговим та PR-сервісам групи AGAMA Communications, виводячи їх у лідери рейтингу.

Експертиза дивізіонів маркетингових та PR-сервісів AGAMA Communications затребувана не тільки в Україні. Лише протягом 2018 року агенції групи:

·         Надали комунікаційні рішення клієнтам з Польщі, Прибалтики, Казахстану, Іспанії, Грузії, Білорусії

·         Успішно провели більше 30 антикризових репутаційних кампаній

·         Реалізували понад 200 різнопрофільних маркетингових проектів — від інтегрованих промо до масштабних заходів

Визнання у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice 2018  — ще одне підтвердження ефективності рішень групи AGAMA Communications для бізнесу клієнтів. І не лише маркетингових та PR-сервісів: у категорії «медійні партнери» на  6 місце з 33-х клієнти підняли OMD Media Direction, яка належить до медійного дивізіону групи AGAMA.

Інформаційна довідка

AGAMA Communications — комунікаційна група у складі Atlantic Group, яка об’єднує різнопрофільні агенції у напрямах репутаційного менеджменту, медійних, креативних і маркетингових сервісів.  Експерти AGAMA створюють для корпоративних клієнтів найбільш ефективні комплексні рішення з унікальною крос-категорійною експертизою.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.