ЗЛИТТЯ GOBEYOND ТА OEE CONSULTING ЗАРАДИ ЕТАЛОННОГО КЛІЄНТСЬКОГО ДОСВІДУ

08 листопада 2018, 12:30
Власник сторінки
0
34

Webhelp, лідер європейської галузі BPO, посилює диверсифікацію бізнесу новою інвестицією у консалтинг

Лондон, Велика Британія, 08.11.2018

 

Сьогодні, 8 листопада 2018 року, Webhelp оголосив про придбання компанії OEE Consulting за допомогою фонду приватних інвестицій KKR, а також її злиття з компанією gobeyond. Мета цих трансформацій — створити бізнес, що запропонує еталонний клієнтський досвід аудиторії зі всього світу.

 

Швидкий темп технологічного прогресу, поєднаний зі стрімким темпом зміни трендів споживацької поведінки, кидає брендам виклик переосмислення усіх точок контакту зі споживачами. Об’єднання двох компаній створить лідера ринку, який зможе ефективно відповісти на цей виклик.

 

Webhelp інвестував у розвиток компанії gobeyond у рамках своєї стратегії диверсифікації з 2017 року для надання клієнтам комплексного менеджменту стосунків зі споживачем. Компанія gobeyond підтримується інвестиціями Webhelp Group, але веде повністю незалежну діяльність з метою надання клієнтам об’єктивної професіональної експертизи. Те саме продовжить робити і об’єднаний бізнес.

 

Стрімкий розвиток gobeyond упродовж першого року роботи продемонстрував масштаб можливостей на ринку консалтингових послуг. Сьогоднішня інвестиція дозволить gobeyond та OEE Consulting посилити свою експертизу в якості альтернативи глобальним консалтинговим фірмам. OEE Consulting, розташований в Оксфорді, із командою зі 150 людей, задіяних у консалтингу, тренінгу та коучінгу, працює на локальному та міжнародному ринках. Серед його клієнтів — Lloyd’s Banking Group, Citibank, P&O Ferries, а також ініціатива Action for Children.

 

Все частіше клієнти звертаються із запитом на надання консалтингових послуг та обслуговування, коли мова йде про отримання економічної цінності з нових досягнень у сфері роботи з клієнтами.

 

Посилене портфоліо послуг, що надаватимуться об’єднаними компаніями, включатиме:

·         стратегічний консалтинг та підтримку;

·         розробку цільової операційної моделі;

·         розробку моделі контакту зі споживачами та користувачами;

·         віртуальний кабінет для тестування та навчання;

·         data science та аналітику;

·         омніканальний розвиток технологій контакт-центрів;

·         забезпечення роботи чат-ботів та автоматизацію.

 

Об’єднані компанії матимуть змогу працювати на глобальній арені. З командою із понад 300 людей по всій Великій Британії — в Оксфорді, Шеффілді та Ліверпулі, доповненою сильною мережею міжнародних багатомовних фахівців, бізнеси знаходитимуться у влучній позиції для роботи над масштабними міжнародними задачами.

 

Марк Палмер, управляючий директор OEE Consulting, повідомив: «Це багатообіцяюче нове партнерство створює організацію таких масштабів та можливостей, які дозволять нам стати лідером серед аналогічних компаній як у Сполученому Королівстві, так і на міжнародному ринку. Послуги та технологічні інструменти gobeyond — відмінний додаток для нашої експертизи, і ми впевнені, що це стане основою для потужного зростання.

 

Управляючий директор gobeyond Дейв Рамбл також прокоментував подію: «Експертиза OEE Consulting допоможе нам наростити пакет послуг, посилить консалтингові можливості та дуже сильно прискорить зростання нашого бізнесу. Портфоліо послуг об’єднаних бізнесів представлятиме собою значно більше простої суми частин, і ми дуже раді продовжити цей шлях разом».

 

«Сьогодні ми раді підтримати команду gobeyond, знаючи, що саме наша інвестиція допомагає створювати лідера галузевої експертизи із глобальним покриттям, — відзначив СЕО Webhelp UK Девід Тьорнер. — Разом OEE та gobeyond отримають синергію можливостей для міжнародного зростання — скорішого за будь-що, чого вони могли досягнути окремо. Ми віримо, що стрімкий розвиток послуг за нашої підтримки дозволить Webhelp Group отримати доступ до більш широкого портфоліо послуг та розширювати можливості клієнтів». 

 

 

 

Про gobeyond

gobeyond — провайдер послуг та рішень для бізнесу, заснований в Великій Британії у 2017 році. Присутність компанії на європейських ринках постійно зростає. Заснована Webhelp, gobeyond діє повністю незалежно від цієї компанії, надаючи комплексні консалтингові послуги та обслуговування широкому колу клієнтів.

Консалтингові, управлінські та технологічні команди gobeyond визначають, розробляють та надають клієнтські менеджерські рішення та оптимізаційні програми для відкриття значної бізнес-цінності — часто в рамках довготривалого процесу створення цінності. Зі своєю унікальною ринковою пропозицією, gobeyond тестує та удосконалює сервіси в своєму інноваційному «віртуальному кабінеті». www.gobeyond.uk.com.

 

Про OEE Consulting

OEE Consulting — відзначена багатьма нагородами консалтингова фірма. Ми створюємо організації, з якими споживачі дійсно хочуть співпрацювати.

Працюючи у партнерстві з групами керівництва клієнтами, ми розуміємо їх справжні проблеми та на їх основі розробляємо унікальні рішення, підключаючи нашу експертизу в бізнес-дизайні, цифрових технологіях та культурних змінах. Ми впроваджуємо стійкі зміни через наші відомі можливості реалізації та провідну роль у навчанні та розвитку.

Під час нашої двадцятирічної подорожі ми підтримали організації багатьох галузей із складними проблемами. Ми допомогли провідному банку революціонізувати досвід купівлі житла, підтримали глобального страхового брокера, значно зменшивши витрати, не впливаючи на обслуговування клієнтів, і працювали з приватною групою лікарень, щоб запропонувати пацієнтам нову можливість для самообслуговування. Команда зі 150 консультантів, коучів та тренерів, розквартирована в Оксфорді та працююча у всьому світі, розробляє та впроваджує програми, що об’єднують країни, культури та мови.

Наш підхід до надання послуг і цінності клієнтам був визнаний премією "Консалтингова досконалість" від Management Consultancies Association, а високий рівень залучення працівників призвів до позиції однією зі 100 кращих малих компаній-роботодавців за версією Sunday Times.

 

Про Webhelp

Компанія Webhelp є постачальником послуг BPO, що спеціалізується в області обслуговування клієнтів і управління платежами, а також надає торговельні та маркетингові послуги за допомогою голосових, соціальних і цифрових каналів.

Більше 40 000 співробітників великої команди компанії працюють в більш ніж 110 локаціях 33 країн світу, і наша увага в основному спрямована на поліпшення інженерно-технічних рішень та введення справжніх і довгострокових рішень в моделі роботи наших клієнтів, що дозволяє створити для них фінансові переваги. Серед наших партнерів — найпрогресивніші бренди, в тому числі Sky, Shop Direct, Bouygues, Direct Energie, KPN, Vodafone, La Redoute, Michael Kors і Valentino.

Управління роботою здійснюється з головного офісу в Парижі, доходи компанії за останні чотири роки збільшилися більш ніж на 250% — цей приріст був забезпечений за рахунок вкладень в співробітників і середу, в якій вони працюють, за рахунок розвитку аналітичних і операційних можливостей. Компанія пропонує трансформаційні послуги аутсорсингу, спрямовані на вирішення проблем багатоканального світу.

З березня 2016 року власниками Webhelp є керівники компанії, а також KKR — провідне світове інвестиційне товариство.

 

Більше інформації — на 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.