Вперше за 25 років UFC® обрав партнером український горілчаний бренд

19 октября 2018, 11:51
Владелец страницы
0
27
Вперше за 25 років UFC® обрав партнером український горілчаний бренд

UFC — найвідоміша в світі організація зі змішаних бойових мистецтв. Шалений успіх першого одноденного бою перетворив бренд на глобального лідера MMA.

Штаб-квартира UFC розташована у Лас-Вегасі, а бої проходять по всьому світу. Лідеру українського горілчаного ринку Nemiroff вдалося підняти Україну на цей рівень — у якості першого за 25 років історії партнера UFC у категорії Official Vodka Partner, 

Щорічно глядачі понад 1 мільярду телевізійних трансляцій 40 різними мовами
у більш ніж 160 країнах дізнаються про український бренд, визнаний гідним ексклюзивного спонсорства UFC у новій категорії Official Vodka Partner. За умовами контракту про співробітництво, Nemiroff як офіційний горілчаний партнер отримує інтегровану присутність бренду у всесвітньо відомому октагоні
UFC на всіх заходах.

«Ми дуже раді, що Nemiroff приєднується до нас у якості першого в світі партнера в категорії горілки. Алкоголь та міцні напої продовжують залишатися важливою складовою нашого спонсорського бізнесу, а глобальна популярність Nemiroff допоможе зростанню бренда UFC та ММА в усьому світі», — прокоментував початок партнерства з українським брендом Пол Асенсіо (Paul Asencio), старший віце-президент UFC з питань глобального партнерства.

Кількарічна угода передбачає додаткові активації в межах партнерства: інтеграцію бренду Nemiroff у телевізійні трансляції UFC, проведення дегустацій продукції, підтримку в digital медіа тощо.

 «Бачення та цінності UFC є дуже релевантними та співставними з ДНК бренду Nemiroff. Затверджуючи Nemiroff у якості офіційного горілчаного партнеру UFC, ми будуємо довгострокову стратегію розвитку бренду та націлені на значне розширення бізнесу в інших країнах світу», — зазначив Юрій Сорочинський, генеральний директор компанії Nemiroff.

27 жовтня можна буде знову побачити Nemiroff у всесвітньо відомому октагоні на UFC FIGHT NIGHT: VOLKAN VS SMITH.

 

Інформаційна довідка:

Nemiroff () був заснований в 1872 році. Сьогодні це провідний світовий виробник високоякісного алкоголю і один з лідерів світового ринку алкоголю, відомий у 80-ти країнах світу. Близько 40% всієї експортованої з України горілки — виробництва Nemiroff.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.