ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

13 червня 2018, 12:14
Власник сторінки
0
77

ЧЕРВЕНЬ 14 2018, 09:00-20:00 Хаятт Рідженсі, Київ, вул. Алли Тарасової, 5


Посольство Швеції в Україні радо запрошує Вас на VII Шведсько-український бізнес-форум – щорічне місце зустрічі шведських й українських підприємців й високопосадовців.

Ця подія, починаючи з першого форуму, який відбувся у 2012 році, проходить за підтримки шведської бізнес-спільноти і має на меті продемонструвати інтерес до України зі сторони шведського бізнесу, український інтерес у шведських іноваційних продуктах і рішеннях, а також шведські цінності свідомого ведення бізнесу.

Шведський експорт до України повністю відновився до показників, які були до кризи 2014 року. Згідно із нещодавнім опитуванням посольства Швеції, 80% шведських компаній, які ведуть свою діяльність в Україні, покращили свої результати у 2017 році і очікують іще більшого зростання у 2018 році. З іншого боку, українські компанії повільно, але упевнено входять на шведський ринок. У 2017 році зафіксовано найвищий показник українського експорту до Швеції за весь час.

Незважаючи на позитивні тренди, загальний обсяг двосторонньої торгівлі й інвестицій залишається порівняно невеликим у абсолютному вимірі й існує багато невідкритих можливостей для двох країн покращити торгові відносини.

Головними темами форуму будуть двостороння торгівля, реформи й бізнес-клімат, а також можливості для шведських компаній в Україні. Для українських підприємців форум стане нагодою зустріти представників шведських компаній й установ і дізнатися більше про відкритий ринок Швеції. Семінар «Швеція – відкриті торгові ворота», організований Шведською торговою колегією і Офісом із просування експорту України, надасть практичну інформацію і поради щодо питань, які стосуються експорту до Швеції й інших ринків ЄС.

Форум також включатиме спеціальний семінар Арбітражного інституту Стокгольмської торгової палати, другої за величиною в світі інституціії для вирішення інвестиційних спорів. На семінарі будуть представлені найважливіші аспекти арбітражних правил.

Перегляньте відео про історії успіху шведських компаній в Україні. 

http://www.subf.com.ua/?lang=uk

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.