Зупинити антисоціальну та антипрофспілкову політику АТ "УкрСиббанк!!!

18 травня 2018, 01:58
Власник сторінки
всеукраїнська незалежна профспілка
2
147

первинна профспілкова організація "Захисту праці" в АТ "УкрСиббанк" вперше оприлюднила факти дискримінаційних антиєвропейських практик українського керівництва АТ "УкрСиббанк" (Група BNP Paribas)

17 травня 2018 року Первинна профспілкова організація працівників АТ «УкрСиббанк» КМПС «Захист праці» провела пікетування офісів АТ «УкрСиббанк» (вул. Андріївська, 2/12) та ЄБРР (вул. Антоновича 46-А). Мета заходів – припинити системний тиск, примус до звільнення та інші факти мобінгу щодо членів Первинної профспілкової організації працівників АТ «УкрСиббанк» КМПС «Захист праці», адже такі дії є порушенням Конституції України, Кодексу законів про працю України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», а також політик Групи BNP Paribas та ЄБРР, які є акціонерами АТ «УкрСиббанк».

Ми виступаємо категорично проти закриття рентабельного відділення банку №79, що розташоване у місті Чортків на Тернопільщині, яке передбачається одіозною та антисоціальною т.зв. «стратегією розвитку банку». Насправді, всім добре відомо, що ідея ліквідації Чортківського відділення банку №79 виникла у керівництва «УкрСиббанку» лише після того, як чортківці дружно вступили в лави незалежної профспілки «Захист праці» саме задля захисту своїх трудових прав та інтересів.

«Захист праці» висловлює свою щиру подяку всеукраїнським профспілкам «Свобода праці», Конфедерація вільних профспілок України (КВПУ) та «Народній солідарності» за солідарну підтримку нашої акції.

Наші вимоги прості та зрозумілі:

 Негайно припинити антиєвропейські дискримінаційні практики в UKRSIBBANK.
 Провести службові розслідування щодо фактів порушень, наведених Профспілкою.
 Відмінити наказ №П-RB-2018-52 щодо закриття Відділення №79 як такий, що порушує законні права та інтереси трудового колективу UKRSIBBANK.
 Дати можливість нормально працювати, що є гарантованим правом кожного громадянина згідно ст. 43 Конституції України.
 Встановити прозору та зрозумілу систему підвищення заробітних плат та преміювання.

Прес-служба ЦК ВНПС «Захист праці»

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: ЕБРР,УкрСиббанк,BNP Paribas
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.