Рік у мережі DDB Worldwide

07 березня 2018, 14:38
Власник сторінки
0
81

Досвід агенцій AGAMA Communications

Директорка DDB Group Юлія Голота обійняла свою позицію три місяці тому, очоливши об’єднані Tribal Worldwide і Visage DDB — digital- та креативну агенцію, що почали працювати як єдиний хаб інтегрованих рекламних рішень. Сьогодні вона ділиться досягненнями групи за рік роботи на теренах інтегрованих комунікацій, своїми враженнями від роботи і прогнозами щодо трендів галузі на 2018 рік.

1.    Visage DDB уже рік є офіційним представником DDB Worldwide в Україні. Чим особливо запам’ятався цей період?

Я думаю, що найважливіший момент за цей рік — це злиття 2 агенцій. Digital-агенція Tribal і креативна — Visage почали працювати як інтегрована команда. Вони обслуговують кожен своїх клієнтів по відповідних напрямках, і одночасно діють разом для втілення комплексних спецпроектів.

2.    Відзначаючи початок партнерства, агенції приділяли багато уваги інтегрованим комунікаціям та наголошували, що на початковому етапі пріоритетом буде створення нових діджітально-креативних продуктів і сервісів. Акцент на інтеграцію — це вимоги сучасної аудиторії?

Безумовно, ми завжди були орієнтовані на виконання бізнес-завдань клієнтів і робота інтегрованої команди допомагає швидше бачити всю "картинку" в цілому, спрощує багато процесів і навіть полегшує роботу для самих клієнтів. А всі ці фактори разом призводять до того, що простіше фокусуватися на найголовнішому – вирішенні бізнес-завдань клієнтів, а не на координації процесів команд.

 

А в чому полягають сучасні бізнес-задачі? Як і раніше – в ефективних рішеннях. Згідно з останньою аналітикою Facebook, користувач в середньому протягом дня прокручує по 100 метрів контенту на екрані свого пристрою. В день. Тільки в одному каналі.

Уявляєте 100 метрів контенту заввишки? Який це інформаційний шум для аудиторії і як в ньому легко загубитись брендам? А якщо поглянути на це з точки зору можливостей, які відкриваються перед тими, хто працює з комунікаціями. Саме цим цінні інтегровані комунікаційні рішення – вони дозволяють якісно заволодіти увагою аудиторії в таких обставинах.

3.    Розкажіть про останні успішні проекти.

Перше, що хотілося б відмітити — перемогу наших колег з OMD Media Direction Ukraine у тендері Terra Food. В процесі підготовки цього суто медійного тендеру було використано і ресурс Tribal, і ресурс Visage: ми допомогли команді правильно спрогнозувати все, що стосується діджитала і правильно подати загальну історію, залучивши креативні сервіси. Клієнт закохався у проект. Якщо цю ідею буде реалізовано, в ній буде задіяно медійну, діджитальну та креативну агенцію, та ще й видання Sunny7. Це було б круто, ми всі в очікуванні того, щоб клієнт підтвердив готовність інвестувати в цей проект.

Це, на мій погляд, “one small step for a man, one giant leap for mankind”: лише початок інтегрованої роботи, але дуже вдалий приклад того, на що ми спроможні разом.

Другий важливий момент — це початок співпраці з мережею. Наразі це здебільшого проектна робота, але вона є, і для мене це означає початок чогось більшого.

4.    В чому, з вашої точки зору, полягають труднощі роботи з інтегрованими проектами, а в чому черпаєте натхнення?

Курс групи на інтеграцію — це те, що на часі зараз і буде актуально в майбутньому. Ясно, що це важкий процес. Необхідно побудувати його так, щоб урахувати інтереси кожної сторони. При цьому всім необхідно поступитися частинкою своїх амбіцій, щоб цілі всієї групи були втілені у найкращий спосіб.

Пройти цей початок шляху і не опустити руки у той момент, коли все тільки вибудовується, коли немає ще готових схем роботи — дуже важко. Це потребує дорослості, стержня і розуміння, заради чого ти це робиш. В DDB Group я бачу безліч відданих справі людей, які розуміють, нащо їм все це. Мені ж як керівнику цікаво менеджерити процес, розширювати свій досвід у нових напрямках і створювати якісний результат на принципово новому рівні.

5.    До речі, про керівництво. Дайте свій топ порад, як ефективно управляти одночасно двома агенціями в міжнародній групі.

Якщо ви десь побачите людину, яка скаже, що знає якісь там «топ-5 кращих порад» з управління компанією, біжіть від неї якомога далі.

Є тільки один спосіб ефективно щось робити: визначаєш, де ти знаходишся, розумієш, куди ти хочеш прийти, складаєш собі план дій, береш команду, а потім закатуєш рукави і… працюєш J Все. Одна проста порада, ніяких магічних рецептів.

6.    І наостанок: що, з вашої професійної точки зору, буде головним трендом ринку в 2018 році?

Світ навколо не стоїть на місці, що цілком очікувано. Індустрія не просто змінюється, вона змінюється щороку, і ні для кого не секрет, що весь рекламний світ знаходиться в пошуку нової моделі, яка дозволить не тільки не відставати від споживачів, але завжди бути готовими бути там, де знаходиться аудиторія наших клієнтів, незалежно від того, як ми можемо заволодіти їх увагою — через 6-секундний ролик на пабліку або через цікавий контент в соцмережі.

Тому я вважаю, що головним трендом не тільки 2018 року, а останніх років взагалі є допитливість. Сьогодні важливо розуміти не лише як працюють технології та що з ними робити, а і як ефективніше робити те, що вже робив. Саме цих навичок людям бракує. Треба не просто шукати нові можливості, а докладати свій мозок до того, що вже існує, розвивати та зберігати в собі допитливість до всього. Не припиняти думати і пробувати нове.

Ендрю Бейн, Президент холдингу Atlantic Group, також прокоментував підсумки року роботи DDB Group.

Агентства групи AGAMA продовжують підтверджувати свою ефективність, створюючи результативні кампанії от уже 25 років. Це підтверджують і наші клієнти, і нагороди агентств групи як найефективніших у різних галузях маркетингових комунікацій протягом багатьох років.

Все це є результатом командної роботи професіоналів.

Зміни, які відбулися в групі компаній DDB минулого року, та результати, які ми бачимо сьогодні, лише підтверджують важливість інтегрованої командної роботи. І кращим аргументом на користь того, що ми прийняли вірне рішення, є відгуки наших клієнтів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.