Електронно-цифровий підпис – запорука Вашого успіху!

21 августа 2015, 14:02
0
8

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві, нагадує про можливість отримати електронні ключі

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві, нагадує про можливість отримати електронні ключі безкоштовно та за лічені хвилини відзвітувати перед податковою за допомогою Інтернету. Можливість отримати безкоштовно електронний сертифікат ключа - надає змогу кожному платнику оптимізувати процедуру подачі звітів, швидко та без перешкод звітувати  до податкових, митних органів. Не витрачаючи свій час, отримувати консультації в режимі он-лайн, замовляти довідки, тощо. Адже, відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис» електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Представництво Акредитованого центру сертифікації електронних ключів знаходиться у приміщенні ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою:    пров. Політехнічний, 5-А, каб. 8.

 

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: ДПС,ключи,податки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.