Оподаткування дивідендів сільськогосподарських товаровиробників

19 августа 2015, 13:54
0
4

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС інформує про те, що ДФСУ надала детальні роз’яснення щодо cплати до бюджету авансового внеску із податку на прибуток

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує про те, що ДФСУ у листі від 16.07.2015 р. № 25910/7/99-99-15-02-01-17 надала детальні роз’яснення щодо cплати до бюджету авансового внеску із податку на прибуток унітарними підприємствами - сільськогосподарськими товаровиробниками, які застосовують четверту групу спрощеної системи оподаткування, у разі прийняття ними рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам.

Зокрема, йдеться про те, що рішення про спрямування прибутку на виплату дивідендів (частки прибутку, яку повинен отримати акціонер в залежності від свого вкладу в статутний капітал підприємства) мають прийняти загальні збори акціонерів для акціонерного товариства або учасників для інших господарських товариств. Згідно з пунктом 57.11  ст. 57 Податкового кодексу емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам, нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток. При спрямуванні до Державного бюджету України частини чистого прибутку (доходу) державні унітарні підприємства та їх об'єднання нараховують на таку частину та вносять до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток у загальному порядку. Винятків щодо несплати авансового внеску, для юридичних осіб - сільськогосподарських товаровиробників Кодексом не передбачено.

 

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: податки,оподаткування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.