Актуальна інформація для релігійних громад!

12 августа 2015, 09:53
Владелец страницы
0
9

Набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу України

Нагадуємо, що з 1 липня 2015 року набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу України, якими встановлено, що не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій.

Така законодавча норма застосовується тільки в тому разі якщо статути (положення) релігійних організацій зареєстровано у встановленому законом порядку, а нерухомість, що перебуває у їхній власності, використовується виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включно ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об’єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність.

Зміни внесені Законом України від 14 травня 2015 року № 420-VIII до підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.  

 

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: религия,податковий кодекс,податки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.