Для сільськогосподарських підприємств – платників ПДВ

11 августа 2015, 17:10
0
11

Для сільськогосподарських підприємств – платників ПДВ додатково відкриті рахунки у системі електронного адміністрування ПДВ

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє наступне.

Як інформує Державна фіскальна служба України (далі за текстом – ДФС України) на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України, на виконання пункту 2001.2 статті 2001Податкового кодексу України з внесеними змінами та доповненнями (далі за текстом – Кодекс) Казначейством України 29 липня 2015 року платникам – сільськогосподарським підприємствам, що обрали спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу, у системі електронного адміністрування податку на додану вартість додатково відкриті рахунки.

Ці рахунки призначені для перерахування коштів на спеціальні рахунки таких сільгосппідприємств в установах банків та/або органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.  

 

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: податкова,податки,сільськогосподарські землі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.