АППУ наголошує на необхідності мораторію на застосування РРО

25 июня 2015, 10:13
0
19

АППУ наголошує на необхідності мораторію на застосування РРО. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Грігол

За його словами, до ВГО АППУ звернулись представники більше 100 підприємств, що забезпечують робочі місця 240 тисячам громадян України, з проханням про допомогу у вирішенні ситуації навколо Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України відносно податкової реформи" № 71-VIII від 28.12.2014 р, який розширив сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій - касових апаратів і фіскальних реєстраторів у діяльності підприємств. Зокрема, зобов'язав ФОП - платників єдиного податку ІІІ групи (з 1.07.2015 р.) та ІІ групи (з 1.01.2016 р.) використовувати у своїй діяльності РРО.

Грігол Катамадзе зазначив, що після проведення аналізу впровадження РРО в інших країнах, враховуючи необхідність забезпечення рівних умов ведення бізнесу, беручи до уваги кризові явища в економіці, ВГО АППУ не підтримує норми Закону №71-VIII та наголошує на необхідності мораторію на застосування РРО платниками єдиного податку другої та третьої груп. 

Він підкреслив, що «це допоможе зупинити тиск на підприємців та налагодити з ними конструктивний діалог у сфері контролю підприємницької діяльності на взаємовигідних умовах».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.