Тільки активна позиція вільних громадян може підтвердити європейськість нації

5 ноября 2013, 04:34
0
212

Бути європейцем - означає постійно приймати самостійні рішення, не покладатися у вирішальний момент лише на політиків.

Вчора був у Тернополі. Виступав перед студентами, зустрічався з громадою міста. Але думками постійно був у Києві. Хвиля заяв і нових провокацій ПР щодо Ю. Тимошенко свідчить про зміну їх поведінки в питанні Асоціації України з ЄС.

Їхні спроби домогтися Угоди без звільнення ЮВТ означають або невиліковний кретинизм, або гру на зрив євроінтеграції. Не сумніваюся, що серед регіоналів є досить обох типажів. Але це не новина. Питання, що з цим робити більшості громадян, які життєво потребують Асоціації як шансу змінити наше життя?

Моя відповідь така: парламентська опозиція має закликати людей вийти на вулиці. Лише масовий, добре організований вуличний рух може привести до тями Межигірських старців, що загралися нашим майбутнім.

Тільки протест сотень тисяч може припинити третій рік соціальної дресури суспільства злиднями і страхом.

Зрештою, тільки активна позиція вільних громадян може підтвердити європейськість нації.

Бо бути європейцем - означає постійно приймати самостійні рішення, не покладатися у вирішальний момент лише на політиків.

Час діяти!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.