Проблема навколо відсутності 10-ти років проживання в Україні Віталія Кличка ста

19 сентября 2013, 09:52
журналист
0
184

Проблема навколо відсутності 10-ти років проживання в Україні Віталія Кличка ставить крапку в його політичній кар’єрі

        Штаб Віталія Кличка, який є одним з найпотужніших серед інших штабів опозиційних лідерів, наразі знаходиться в стані шоку та потрясіння, що спричинено розголосом мас-медіа факту недотримання політиком норми Конституції України щодо постійного проживання та, звідси, неможливості його участі у президентських виборах 2015 року. 
        Численні політтехнологи, юристи, ІР-менеджери, журналісти, блогери, що працюють на «розкрутку» Віталія Кличка, розуміючи, що невдовзі їм запропонують шукати роботу, потрохи починають збирати свої речі самі та кидають погляди на ще незаповнені ніши в штабах інших вірогідних кандидатів на посаду Глави Держави. В команді «УДАРу» вже усі зрозуміли, що боротися проти тверджень Основного Закону, та, до того ж, знаходячись в опозиції до влади, зовсім нереально. 
        Трохи дивним виглядає той факт, що хвилю проти найбільш рейтингового опозиційного політика підняв опозиційний журналіст Мустафа Найєм у своїй статті «Гамбурзький рахунок Віталія Кличка» на «Українській правді», розкривши таємницю проживання боксера в Україні та Німеччині, яка складає відповідно шість та тринадцять років. Навіть врахувавши усі поїздки Віталія Кличка, пов’язані з спортивною кар’єрою, навряд чи набіжить навіть вісім років з необхідних згідно Закону десяти. 
       Другим напрямком, за яким політик не зможе взяти участь у президентських перегонах, Найєм визначає існування у боксера юридичних взаємовідносин з іноземною державою, що також суперечить вітчизняному законодавству та вступає в протиріччя з правом громадянина України балотуватися на посаду Президента. 
         І на останок, Найєм передбачив Віталію Кличку, в найкращому розвитку подій для політика, долю Арсенія Яценюка під час протистояння між Юлією Тимошенко та Віктором Януковичем у 2009 році. 
         Отож, з впевненістю можна стверджувати, що один з рейтингових опозиційних політиків, вже невдовзі опиниться за бортом наступної президентської компанії, а його прізвище не з’явиться у виборчих бюлетенях, принаймні у 2015 році. І дійсно, відсутність 10-ти річного терміну проживання Віталія Кличка в Україні поставила крапку в його політичній кар’єрі. 
          Можливо лідер «УДАРу» вчасно переорієнтується та, відкинувши свої амбіції, прийме рішення вступити у боротьбу за крісло очільника Києва або іншого міста в Німеччині чи США.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.