Ряжені "журналісти каналу 1+1".Корупціонери з ліцею Богуна вдалися до провокацій

14 августа 2013, 11:22
журналіст
0
487
Ряжені  журналісти каналу 1+1 .Корупціонери з ліцею Богуна вдалися до провокацій

Затриманий на хабарі Романенко Д.В, послав чітки месідж: "Сядут всє", тобто користуючись жаргоном корупціонерів, генерал-п'ятитисячник пообіцяв здати всіх.

11 липня цього року під час отримання хабара СБУ і прокуратура взяли генерал-майора Романенка Д.В. Почалися слідчі дії і насьогодні Романенку світить 12 років (за повідомленнями зі ЗМІ, які посилаються на прокуратуру). 

Аби справу було до кінці неупереджено, об'єктивно розслідувано, Громадськість, зокрема, колишня Голова Батьківського комітету 5 роти Ольга Пальчикова-Козуб, Голова спілки офіцерів України Євген Лупакков і ваш покірний слуга - координатор Офіцерської громадської ініціативи Ігор Рудич, провели прес-конференцію, яку висвітлили канали  ICTV http://fakty.ictv.ua/build.php/index/read-news/id/1483936 та INTV http://intv.ua/news/63318-v-lceyi-m-boguna-vibuhnuv-korupcyniy-skandad-vdeo.html

   Також ініціативу громадськості підтримали інтернет-видання "Лівий берег" http://lb.ua/news/2013/08/09/218654_sotrudnikov_voennogo_litseya_imeni.html?utm_source=iua&utm_medium=link&utm_campaign=mainp , Докладніше про це можна дізнатись у Фейсбук групі "СТОП корупцію в міноборони".

Але корупціонери з ліцею Богуна теж не дрімали. Вони вдалися до дещо "оригінальних", у їхньому розумінні, кроків. Учора в Навчально-оздоровчий комплекс ліцею Богуна (в Боярці), де навчаються ліцеїсти 8-9 класів вони спрямували РЯЖЕНИХ. 

2 чоловіки з побутовою відеокамерою, представившись журналістами 1+1, і не показавши жодного журналістського посвідчення, приїхали розігрувати "журналістське розслідування".

Чому в Боярці? Мабуть тому, що корупціонерам з ліцею Богуна наснилося чи-то що Інформкампанією проти них керує керівник НОК (в Боярці) полковник Бондаренко, чи ще якась маячня. Відомо, що сон розуму народжує потвор. Тому за їхнім геніальним задумом, "ряжені" мали налякати чи то Бондаренка, чи то ще когось.

Та лякатися поки що доводиться керівнику Департаменту освіти і науки МОУ генерал-майору ТОЛОКУ. А чому? А річ у тому, що Романенко Д.В, послав чітки месідж: "Сядут всє", тобто користуючись жаргоном корупціонерів, генерал-п'ятитисячник пообіцяв здати всіх. Тому й заворошився генерал Толок.

Він вирішив викликати до себе заступника Романенка з виховної роботи полковника Мотику. Навіщо?
У поінформованості генералу Толоку не відмовиш. Начальник департаменту освіти і науки МОУ знає, що паплюжною кампанією "на захист" Романенка керує полковник Мотика. 

Об'єктивно Толок хоче загасити скандал і призупинити параноідальні "ноу-хау" полковника Мотики проти полковника Бондаренка з застосуванням ряжених "журналістів каналу 1+1".

Ну що можна сказати, спостерігаючі оці всі конвульсії корупціонерів з ліцею Богуна?
Позаяк, "чомусь" зник на блогах Кореспондента блог "СТОП корупцію в Міноборони"
 і не підтримується в мережі сайт bezopasnost.org, Офіцерська громадська ініціатива "Чисті погони" надалі приділятиме більше уваги співпраці з правоохоронними органами, зокрема, з прокуратурою. 

Нарешті, треба допомогти генералу Романенку в його першій гарній справі (з дня його взяття за білі рученьки).
Нам дуже подобається ідея Романека (власне ми про це говорили на прес-конференції в УНІАН)  http://www.youtube.com/watch?v=9b8iN-JJyns&feature=endscreen що "він не один".

Тож треба допомогти прокуратурі вивести на чисту воду цю ОЗУ (оргзлочинне угруповання).З великим задоволенням від професії,

журналіст Ігор Рудич, координатор Офіцерської громадської ініціативи "Чисті погони"

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.