У столиці протестуючі проти забудови скверу перекрили дорогу

13 августа 2013, 14:00
Екологія, комуналка, природопорушення
0
200
У столиці протестуючі проти забудови скверу перекрили дорогу

На жителів столичного мікрорайону Березняки, які виступають проти знищення скверу на вул. Серафимовича, 6а, було здійснено напад молодиками.

Жителі столичного мікрорайону Березняки, які виступають проти знищення скверу на вул. Серафимовича, 6а, перекрили дорогу на знак протесту проти забудови.

Про це "Українській правді" повідомили активісти.

"На Березняках мешканці мікрорайону перекрили дорогу", - пише у своєму Facebook Ирина Ковальчук.

"Люди почали ламати ворота. Штурмують охорону", - уточнила вона.

"Частина дороги заблокована металевою огорожею, яку люди відібрали у бійців, які охороняють вхід в зелену зону. Там, де огорожі не вистачило, двоє активістів - чоловік і жінка - лягли на проїжджу частину. Машини просто розвертаються і об'їжджають місце протесту по іншій дорозі", - повідомляє Олексій Галімський.

"Під'їзд до скверу, через який може рухатися спецтехніка забудовника, люди перегородили живим ланцюгом. Активісти почали витягати з-під бетонного паркану, яким обнесена територія, колючий дріт. Кільком жінкам порізало ноги, вони перев'язують рани", - додав він.

Вранці на жителів столичного мікрорайону Березняки, які виступають проти знищення скверу на вул. Серафимовича, 6а, було здійснено напад молодиками.

150-200 молодих людей спортивної статури, завезених забудовником ТОВ "Тельбін ІВА", знищили наметовий протестний табір, який знаходився у сквері.


Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2013/08/13/6995956/


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.