«Кличко, поверни нам наш сквер!»

16 июля 2013, 10:57
Екологія, комуналка, природопорушення
0
347

Люди обирають опозиційних депутатів для захисту своїх прав, натомість отримують деребанників з мандатами про недоторканність.

                    Інформаційне повідомлення 

                про спроби членів "УДАРу" позбавити киян ще одного скверу.

Мешканці  Березняків розпочали безстрокову акцію протесту проти будівництва торговельного комплексу  на місці скверу по вул. Серафимовича, 6-а ( Дніпровський район м. Києва).

Як стало відомо, до цієї забудови причетні члени партії «Удар», які є засновниками ТОВ «Тельбін ІВА».

Виборці, що віддали свої голоси за партію «Удар», та симпатики уславленого боксера приголомшені такою зрадою їхніх інтересів опозиційною партією.

Активісти, що цілодобово тримають оборону агресивному наступу забудовників,  запрошують на зустріч лідера партії «Удар» Віталія  Кличка, щоб почути з його вуст, на чиєму він боці.  

Загалом така ситуація є тенденційною в Україні: люди обирають депутатів для захисту своїх прав, а отримують дерибанщиків з мандатами про недоторканність.


Георгій Чорнобильський, екоблогер

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.