Захист інтелектуальної власності відомих світових брендів в Україні

9 июля 2013, 08:09
0
133
Захист інтелектуальної власності відомих світових брендів в Україні

Фахівці столичної митниці Міндоходів стоять на захисті інтелектуальної власності відомих світових брендів в Україні

За ознаками порушення прав інтелектуальної власності з початку 2013 року Київською міжрегіональною митницею було призупинено митне оформлення товарів більш ніж у 300 випадках.

Переважна більшість виявлених порушень стосується імпортованої побутової та комп‘ютерної техніки, мобільних телефонів, промислових зразків, запчастин, продукції медичного призначення, косметичної та парфумерної продукції, іграшок та одягу тощо.

Зокрема, заходи із захисту прав інтелектуальної власності застосовувались до таких відомих знаків для товарів та послуг, як: “Panasonic”, “Samsung”, ”Bosch”, “Sony”, “Canon”, “Philips”, “Electrolux”, “Harley Davidson”, “Dove”, “Make up for ever”, “Эксмо”, “ЯМ”, “Яртиз”, “ШААЗ”, “Disney”, “Lee”, “Wrangler”, “Winx Club”, “Makel”, “Schneider Electric”, “TP-Link”, “Apple” та “Iphone”.

За згоди правовласників, митне оформлення як оригінальної продукції, так і тієї, імпортування якої не порушувало їх майнові права, поновлювалось та товари випускались на український ринок.

Контрафактна  продукція, в залежності від ряду обставин та рішення правовласника, може бути вилучена за протоколом про порушення митних правил, знищена або ж демаркована. Зміна ідентифікаційних знаків чи маркування на товарах або їх упаковці дозволяє усунути ознаки торгової марки та унеможливлює випадки придбання споживачами невідомих товарів під маркою відомого бренду.

На даний час співробітники Міндоходів столиці опрацьовують ще 6 фактів призупинення митного оформлення за ознаками порушення прав інтелектуальної власності. Останній випадок – всесвітньо відомий парфумерний бренд заявив свої права навіть на 1 флакон парфумів, який  громадянин пересилав в міжнародному поштовому відправленні.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Міндоходів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.