Консолідований податок на прибуток

9 июля 2013, 07:35
0
224
Консолідований податок на прибуток

Термін подання повідомлення про перехід з 2014 року на сплату консолідованого податку на прибуток спливає 27 червня

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що відповідно до ст.152 Податкового кодексу України платник податку, який має у своєму складі філії чи відокремлені підрозділи, розташовані на території іншої, ніж такий платник податку, територіальної громади, може прийняти рішення щодо сплати консолідованого податку на прибуток.

Таке рішення приймається платником податку самостійно до 1 липня року, що передує звітному, про що повідомляються податкові органи за місцезнаходженням такого платника податку та його філій (відокремлених підрозділів).

Термін подання повідомлення про перехід з 2014 року на сплату консолідованого податку на прибуток спливає 27 червня 2013 року.

З питань сплати консолідованого податку на прибуток Ви можете  звертатись   за   телефоном   Консультаційного   центру   ГУ  Міндоходів   у м. Києві: 461-77-00.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Міндоходів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.