Кондитерська фабрика “Руден” запустила лінію з виробництва цукерок

26 января 2013, 20:02
0
226

Нова лінія дозволить кондитерській фабриці виробляти близько 10 тонн продукції на добу. Частина нової лінії була куплена на фабриках Росії і України, які збанкрутіли.

Нова лінія дозволить кондитерській фабриці виробляти близько 10 тонн продукції на добу.
Частина нової лінії була куплена на фабриках Росії і України, які збанкрутіли.
До установки нової лінії фабрика виробляла два види цукерок:” Пташине молоко “і” Чорнослив “, з лютого почнеться виробництво чотирьох нових видів цукерок. На повну потужність виробництва лінія вийде з наступного місяця.
Руден


Кондитерські вироби “Руден” продаються в 20 торгових точках області. Також продукція розповсюджується в Києві, Київській області, Одеській, Львівській, Миколаївській, Херсонській, Закарпатській областях.
“Продукція” Руден “виробляється тільки з натуральної та якісної сировини. «Наше завдання – постачати завжди якісні та свіжі вироби. За рахунок збільшення потужності виробництва фабрика планує реалізовувати продукцію і в східних областях України», – каже керівник підприємства Андрій Руденький.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.