«Рудь» - лідер виробників морозива згідно Міжнародного економічного рейтингу

26 января 2013, 23:56
0
265

Житомирський маслозавод «Рудь» - лідер серед виробників морозива згідно Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

Починаючи з 2008 року рейтинг «Ліга кращих» щороку визначає кращі підприємства України , базуючись на офiцiйних даних державної статистики.

Житомирський маслозавод «Рудь»  - лідер серед виробників морозива згідно Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

За підсумками 2012 року перше місце в перегонах підприємст-лідерів, що займаються виробництвом морозива, посіло житомирське підприємтсво «Рудь», а його керівник Петро Рудь отримав Орден «Лідер економіки» , а також отримав статус «Керівника року». То ж компанія «Рудь» вкотре підтвердила, що є виробником з найсучаснішими технологіями та високою ефективністю діяльності.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Житомир,морозиво,Рудь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.