Артур Палатний розділив бізнесовий вплив з Андрієм Іллєнко

13 июля 2013, 12:57
0
228

Зазвичай, образ головного захисника населення виконує ВО «Свобода», яка таким чином піднімає власний рейтинг у столиці та, по мірі можливості заробляє з горе-забудовників

Для більшості киян проблема «законної» забудови їх прибудинкових територій та скверів знайома та болюча. Як гриби після дощу ростуть скляні багатоповерхівки та торгово-розважальні центри.

Такі будівництва регулярно супроводжуються протестами місцевого населення та, бажаючими попіаритись, активістами громадських організацій та політичних сил. Зазвичай, образ головного захисника населення виконує ВО «Свобода», яка таким чином піднімає власний рейтинг у столиці та, по мірі можливості заробляє з горе-забудовників.

Ось і земельна ділянка по вулиці Серафимовича, 6, виявилась для «свободівців» ласим шматком, адже забудовує її депутат від «УДАРу» Андрій Миколайович Странніков, який подумав, що у столиці мало торгових центрів та вирішив збудувати ще один, як кажуть, третій не зайвий.

На нове будівництво, як по сигналу збіглись молодики зі «Свободи» і давай кричати заїжджені гасла. Страннікову така увага не сподобалась і він звернувся до пана Палатного за допомогою. Палатний, без зайвих переживань, пішов «рішати» питання до бугра столичної «Свободи» пана Іллєнка, давно відомого борця за банкноти з мертвими президентами США.

Іллєнко, розуміючи вигідність становища, одним телефонним дзвінком відкликав своїх шавок та натякнув, що боротьба з незаконними забудовниками у столиці дуже важлива та необхідна, але для хороших людей нічого не шкода. Всі ми люди і маємо домотати один одному, рука руку миє, разом ми сила…. Коротше, в решті решт втомившись від метафор та натяків молодий Іллєнко зауважив, що тепер очікує від «УДАРу» аналогічних послуг та невеликої фінансової компенсації, адже побратими недарма горло надривали. І їм треба сім’ї годувати.

І цей випадок, повірте, не перший і не останній. Нажаль не політика, а бізнес є основою діяльності таких псевдо-політичних лідерів. Коли платять гроші – моральні і політичні принципи у Іллєнка і йому подібних горлохватів відпочивають.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.