Термін подання звіту про використання РРО

16 июля 2013, 07:26
0
130
Термін подання звіту про використання РРО

Кінцевий термін подання звітності про використання РРО за червень 2013 року - 15 липня

ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що відповідно до  норм Податкового кодексу України платник податку, який використовує реєстратор розрахункових операцій подає щомісяця не пізніше 15 числа наступного періоду звіт про використання РРО та книгу обліку розрахункових операцій (форма №3ВР-1).

Суб`єкти господарювання, які подають до органів Міністерства доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, Звіт про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій за формою  №ЗВР-1 можуть не подавати.

Останнім днем подання звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книгу обліку розрахункових операцій (форма №3ВР-1) за червень 2013 року є  15 липня 2013 року

Увага! З 1 липня 2013 року за неподання електронної касової звітності настає відповідальність, згідно законодавства. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.