Офіційна позиція ГУ Міндоходів у м. Києві щодо соцмережі «Вконтакте»

18 июля 2013, 09:07
0
135
Офіційна позиція ГУ Міндоходів у м. Києві щодо  соцмережі «Вконтакте»

Слідчим відділом ДПІ у Деснянському районі м.Києва ДПС під час обшуку в приміщенні ТОВ «ДАТА-АЙІКС ЮЕЙ» були вилучені файлові накопичувачі інформації різноманітного характеру соц. мережі «Вконтакте».

Як повідомлялося раніше, слідчим відділом ДПІ у Деснянському районі м.Києва ДПС під час обшуку в приміщенні ТОВ «ДАТА-АЙІКС ЮЕЙ» були вилучені файлові накопичувачі інформації різноманітного характеру, в тому числі відеофайлів соціальної мережі «Вконтакте».

Під час досудового розслідування була призначена комплексна комп’ютерно-мистецька експертиза. За експертним висновком, якій було надано  науково-дослідним експертно-криміналістичним центром при ГУ МВС України в м. Києві, встановлено що серед іншої інформації на серверах зберігалися медіа-файли з ознаками порнографічної продукції, а також медіа-файли, які мають ознаки пропаганди культу насильства та жорстокості і містять посилання на сайт vk.com.

Інформація про дані кримінальні правопорушення внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.300, ч.5 ст.301 Кримінального кодексу України.

На даний час органами прокуратури розглядається питання щодо передачи матеріалів кримінального провадження до органів МВС України.

Комп’ютерна техніка вилучена під час обшуку 26.06.13. також містить інформацію щодо фінансово-господарської діяльності ТОВ "ЕВОС", що також  підтверджено науково-дослідним експертно-криміналістичним центром при ГУ МВС України в м. Києві.

Наразі проводиться досудове слідство.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Міндоходів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.