Отримання свідоцтва за допомогою електронних сервісів

19 июля 2013, 08:38
0
115
Отримання свідоцтва за допомогою електронних сервісів

Отримання свідоцтва платника ПДВ за допомогою електронних сервісів спростить процедуру їх реєстрації З початку 2013 року у столиці платниками ПДВ зареєструвалися 8 817 підприємств

Про це повідомила начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві  – Ірина Носачова.

За словами керівника столичного управління Міндоходів, у відповідному періоді минулого року новостворених платників ПДВ зареєструвалось 5 800 суб’єктів господарювання.

Отже, у порівнянні з минулорічними показниками, кількість свідоцтв платника ПДВ, виданих у першому півріччі 2013 року, зросла на 52 %.

Загалом, станом на 1 липня, на обліку Головного управління Міндоходів у м. Києві перебуває 62 847 платників податку на додану вартість.

«Щомісячно у Києві реєструється близько півтори тисячі нових платників податку на додану вартість. Така позитивна динаміка викликана перш за все спрощенням реєстраційних процедур», – повідомила начальник Головного управління Міндоходів у м.  Києві Ірина Носачова.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Міндоходів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.