Відбудеться тренінговий курс з PR та комунікацій

24 июля 2013, 20:15
підприємець
0
171

21 вересня 2013 року відбудеться тренінговий курс для полодих спеціалістів галузі PR та комунікацій, програмою якого передбачено проведення лекцій, семінарів, майстер-класів з PR для учасників.


Освітній сертифікований тренінговий курс

Тренінговий курс з PR та комунікацій – це сертифікований курс, програмою якого передбачено проведення лекцій, семінарів, майстер-класів з PR для учасників.

Тренінговий курс з PR та комунікацій вперше проводився в Україні 1 червня 2013 року. В першому тренінговому курсі взяли участь молоді PRники, фахівці зі стратегій та комунікацій. Викладачами тренінгового курсу були Денис БогушТаїсія СтадніченкоАльона Сібірякова

Дата проведення тренінгового курсу: 21 вересня 2013 року.

Графік тренінгового курсу: заняття проходять з 10.00 до 20.00 год. Включені перерви на кави паузи.

При конкурсному відборі вступні завдання та вікові обмеження відсутні! Тренінговий курс розрахований як для працюючих спеціалістів так і для початківців.

Вартість та деталі тренінгового курсу: у вартість входять всі заняття з викладачами, роздаткові і навчальні матеріали, робота в групах (з викладачем), вільний Wi Fi, кава, чай, печиво, цукерки, закуски. Програма складається з 8 майстер-класів. Уточнити вартість реєстраційного внеску можна у координатора проекту за телефоном: (050) 357 62 20.

Заняття проходитимуть за адресою: м. Київ, пр-т Бажана 30, офіс 8 (м. Харківська), тренінгова зала Творчого центру ТЦК.

Розклад. Розклад занять тренінгового курсу з темами майстер-класів будуть висвітлені на сайті Творчого центру ТЦК. Усі учасники будуть повідомлені координатором електронною поштою та в телефонному режимі. Уточнити розклад майстер-класів завжди можна у координатора проекту.

Заняття тренінгового курсу пройдуть 21 вересня 2013 року в Києві з 10.00 до 20.00.

Про програму

Тренінговий курс складається з лекцій, семінарів, майстер-класів, роботи в групах, тренінгів,  В програму включені 8 занять, 3 роботи в групах. Для отримання сертифікату учасника тренінгового курсу - участь у всіх заняттях та майстер-класах обов'язкова!

Результатом роботи в групах має стати проект, який презентується учасниками і захищається перед викладачем та групами-опонентами. Теми проектів робочих груп визначаються викладачами.

Викладачі програми тільки практики з багаторічним досвідом роботи в PR. Програма тренінгового курсу нараховує  8 викладачів з України.

Умови реєстрації: для участі в тренінговому курсі потрібно заповнити анкету, пройти конкурсний відбір. Претенденти, які пройшли конкурсний відбір оплачують реєстраційний внесок тренінгового курсу в банку і беруть участь в тренінговому курсі.

Ви отримаєте досвід роботи, сертифікат про завершення тренінгового курсу, знайомство з провідними експертами галузі PR та комунікацій України.

Контакти координатора програми:

(050) 357 62 20, e-mail: ledchak@ccc.kiev.ua

Іван Ледчак

Викладачі тренінгового курсу з PR та комунікацій

Ми запрошуємо провідних українських спеціалістів з PR та комунікацій провести лекції, майстер-класи та тренінги для всіх бажаючих навчитися PR.

 

Біденко Артем – керівник асоціації зовнішньої реклами

Тема кейсу: Вивчення цільової аудиторії як базис для комунікації.

 

Вавілов Владислав - керівник Rtv group

Тема кейсу: Політичний стрес-менеджмент

 

Волгов Микола – керівник консорціуму спеціалістів POLITCONSULTANT.org

Тема кейсу: Проектний менеджмент у виборчих кампаніях

 

Грицак Любомир – експерт Інституту політичної освіти

Тема кейсу: Хто може бути політичним лідером?

 

Дерев'янко Олена – керуючий партнер агентства «PR-Service»

Тема кейсу: Особистісний PR.

 

Солонтай Олександр – керівник програми практичної політики в Інституті політичної освіти

Тема кейсу: Громадський PR на професійному рівні

 

Стадніченко Таїсія – генеральний директор компанії «Михайлов і партнери» Україна

Тема кейсу: Антикризові комунікації. Чи можна уберегтися від криз? Управління кризами.

 

Чабан Ігор – Консультант.

Тема кейсу: Темники. Історія. Трансформація. Методики й технології в бізнесі та соціальних комунікаціях.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.