Яценюк ночевал в машине.

9 августа 2013, 12:41
0
261

жена віставила с дома

Всі ми люди у всіх по різному виходить будувати своє особисте та сімейне життя, в когось мудрого це виходить добре, хтось трохи не тямить, от і у лідерів політичних сил теж все не без чорних полос.

От зовсім нещодавно у лідера опозиційних сил Арсенія Яценюка, також стався веселий казус. Подробиць не знає ніхто і причин також, але відомо що після сварки  жінка його виставила на вулицю проти ночі. Він спочатку поїхав на роботу, хотів заночувати в головному штабі опозиції, але його не пустила охорона. Саме смішне те що, охоронці виставили його, натрубивши в грубій формі,  щось типу «иди отсюда плешивый».

Арсеній був змушений  ночувати в машині, щоб не було скучно підібрав якось такого же викинутого на вулицю, от він все і розповів журналістам.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.