Співав увесь Майдан

25 августа 2013, 23:37
Продюсер, PR-щик, журналист, писатель. www.ria-sensation.com
0
378

Без Катерини Бужинської, талановитої патріотичної душі української нації, важко уявити державні свята та українську культуру, яка починається у серці кожного з нас, бо Україна – це ми!

LcT2V7b4_O0

На День незалежності України погода не порадувала, а небо затягнулось хмарами. Та народним гулянням нічого на завадило, грілися піснями та танцями, як це подобає українцям. Цьогорічний Всеукраїнський «Парад вишиванок» був ще яскравішим та масштабнішим.  Кращі майстри з’їхалися з усіх куточків країни. Тисячі учасників у вишиванках пройшлися парадом по центральним вулицям столиці.

CZ__YPdRlfo

Разом із зірковою гостею  «Параду вишиванок» Заслуженою артисткою України Катериною  Бужинською відзначали свято незалежності. Співачка витримала суворий дресс-код параду  і була у розкішній сукні-вишиванці. Одна з найпопулярніших пісень «Як у нас на Україні» звучала скрізь і всюди у цей святковий день. Ще не встигла Бужинська презентувати нову пісню «Україна — це ми», а вона уже стала популярною і народною, співав увесь Майдан, і навіть вийшло сонце.

Під час святкувань  та концертної програми глядачі підспівували не всім, а лише обраним: Катерині Бужинській, Веркі Сердючкі, Потапу та Насті Каменській.

Без Катерини Бужинської, талановитої патріотичної душі української нації,  важко уявити  державні свята та українську культуру, яка починається у серці кожного з нас, бо Україна – це ми!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.