Олег Ляшко розгромив залу гральних автоматів у Чернігові

25 сентября 2013, 10:11
0
145
Олег Ляшко розгромив залу гральних автоматів у Чернігові

Ляшко змінив вила на кувалду аби розтрощити гральний бізнес

Олег Ляшко  розгромив зал гральних автоматів у Чернігові. Клоака зла була розшташована у самісінькому центрі міста на Проспекті Миру. Тобто цілком очевидно, що так звані правоохоронні органи кришували цей незаконний бізнес. Ігрові автомати - це не просто втрачені по-дурному гроші. Ігрові автомати - це розбиті сім'ї і скалічені долі. Ігрові автомати - це деградація особистості. Ігрові автомати - це такі шалені борги, що часто трапляються випадки, коли ігрозалежні закінчують життя самогубством. Дружини стають вдовами, а діти - сиротами.


Незважаючи на те, що гральний бізнес заборонений законом - він процвітає. "Правоохоронці" явно отримують свою долю зі здобичі. А влада ні на місцях, ні центральна - ніяк цьому не перешкоджає. Певно, теж свою долю має. Але Ляшко викорінить це зло радикальними діями. Нагадаю, що раніше Олег Ляшко вже розтрощив зали гральних автоматів у Кривому Розі та Немішаєві на Київщині. Як заповідав засновник Радикальної партії Іван Франко: "У кождого в руках тяжкий залізний молот, І голос сильний нам згори, як грім, гримить: "Лупайте сю скалу!"Продовження - буде
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.