Мізантроп Вонакул: Всі сидять, япона мать!

06 січня 2013, 12:20
Власник сторінки
Журналіст, сценарист документального кіно, спеціаліст з міжнародної адвокації
0
1796

Озвучив пієскуА еще Табачнику скажи – пусть стихи Толстоухова в учебник включит. А то мы все Шевченкой детей мучим.

Цю пієску мій друг Мізантроп Вонакул написав після арешту Юрія Луценка. Тоді здавалося, що це тимчасово - полякати. Але минуло стільки часу і нічого не змінилося, лише окремі персонажі відійшли. Тому Мізантроп Вонакул вирішив її озвучити.
На фото: Мізантроп Вонакул

На жаль, чомусь тут не встановлюється аудіо на відміну від відео. Тому послухати 7 хвилин пієски ви можете тут Значок "слухати" там перед назвою пієси. 

Один фрагмент для розігріву:  
ЯНУКОВИЧ. Ну, хорошо. (їсть суші). Ви там, товаришу міністр, Луценку в слідчому ізоляторы поставте … еее…
МОГИЛЬОВ. Йолку?
ЯНУКОВИЧ. (радісно) Йолка вже стоїть. (співає) Йолка, йолка, на Майдані йолка. Радість нам дарує кожна її голка. Жити стало краще. В нас життя на славу. Йолку нам поставив сам глава держави. (сміється)
МОГИЛЬОВ. А что же тогда?
ЯНУКОВИЧ. Ти коли державну мову вивчиш? А то і я з тобою збився. Ні по-англійськи, ні по-українськи, ні по фені – суржик, бля. Бери з Азарова приклад. Не йолку, а ялинку.
МОГЛИЛЬОВ. Будет сделано. Ялынку – Луценко, на понятной ему мове.
ЯНУКОВИЧ. Ти йому ще постав… еее… Як це буде державною мовою? Одним словом – парашу… А унітаз прибери, щоб жізнь мьодом не казалася.
МОГИЛЬОВ. Будет сделано. То есть – зроблено. ЯНУКОВИЧ. Ну іди. Виконуй. Щоб він знав як настоящу зону топтати. Потопче (сміється іронічно) може, президентом стане. (ковтає суші).


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.