Тігіпко у 2009 році був технічним кандидатом Тимошенко, але "кинув" її!

19 березня 2012, 10:02
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
942
Тігіпко у 2009 році був технічним кандидатом Тимошенко, але  кинув  її!

У 2009 році в штабі кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко ні для кого не було секретом, що Тігіпко - технічний кандидат

Задача якого - забрати частину електорату Януковича, а в другому турі підтримати Тимошенко.

 Юля Тимошенко всіляко підтримувала Тігіпка, а його найближча соратниця ще з часів Кучми - Олександра Кужель, очолила Держкомпідприємництва в уряді Тимошенко.

У Тимошенко був шок, коли Тігіпко "киданув" її, не підтримавши у другому турі.

Потім Тігіпко продовжив свій політичний лохотрон - "кинувши" своїх виборців.

13% людей повірили, що Тігіпко - незалежний кандидат і проголосували - за, а він побіг прислужувати Януковичу, продавши за посаду не тільки себе, а й людей, які його підтримали. Подивіться, які "подарунки" зробив Тігіпко своїм виборцям: пенсійну реформу, скасування пільг, людожерські податки... Його треба судити за таке знущання над людьми! І ми це зробимо, коли Радикальна партія буде при владі.

 Це до болю смішно, що одна з партій цього союзу називалась «Сильна Україна», бо вся діяльність Тігіпка спрямована на те, щоб зробити Україну слабкою. Те саме стосується і Партії Регіонів. Тому об'єднання цих двох «гравців», я вважаю - символічним.

 Хіба  їх функціонерам близькі проблеми громадян? Більшість з них не бачить життя далі трьохметрового паркану в Конча-Заспі і Пущі-Водиці.

 Рано чи пізно "Фронт змін" і Партія регіонів теж об'єднаються в єдину партію. Влада розуміє, що програє вибори, тому грошима олігархів роздмухує з Яценюка велике опозиційне цабе, щоб, знов обдуривши людей, зробити його прем'єр-міністром. У них давні товариські взаємини: коли Янукович вперше очолював Кабінет міністрів, Яценюк працював першим заступником голови Нацбанку Тігіпка, а в другому уряді Януковича Яценюк був міністром економіки, а пізніше - міністром закордонних справ.

Отже, наступний за Тігіпком – Яценюк?

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Янукович,Яценюк,Ляшко,Фронт змін,РПЛ,Радикальна партія,Кужель,Олег Ляшко,Партія регіонів,Тігіпко,Сильна Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.