Я не буду балотуватись у Верховну Раду

23 квітня 2012, 10:02
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
1838
Я не буду балотуватись у Верховну Раду

Мій обов'язок перед Богом і співвітчизниками - радикально змінити ситуацію у Києві, тому я вирішив не балотуватися до Верховної Ради ні за списком, ні за мажоритарним округом

Я 23 роки живу в цьому дивовижно красивому місті, і жодного разу наша столиця не мала такої влади, яка б реально розвивала Київ і захищала інтереси його мешканців. Від минулих очільників було більше шкоди. Недаремно вони запам'яталися понад усе своїми корупційними діяннями. Нинішній міський голова Попов нічим не кращий, він представляє бандитську Партію регіонів. А Кличко навіть ніяк не може пояснити, куди він балотується: до Верховної Ради чи у градоначальники.

Київ - унікальне місто з фантастичним потенціалом розвитку, давній княжий град на перехресті цивілізацій. Ми зробимо Київ справжньою столицею світу - економічним, культурним і геополітичних центром, де будуть прийматися стратегічно важливі рішення. У кожного киянина буде високооплачувана робота, соціальний захист і гідне життя. Найближчим часом ми публічно презентуємо нашу київську команду і програму радикальних дій "Київ - столиця світу".

Я на сто відсотків впевнений у своїй перемозі на мерських виборах та у тому, що РПЛ сформує більшість у Київраді.

Тому я був змушений зробити вибір. І я відмовитися від особистого балотування до парламенту.  Я не можу не бути чесним з людьми, не можу дурити їм голову. Я впевнений, що ми наведемо лад в Києві, і у 2015 році з мера я піду у Президенти України, показавши на прикладі столиці, що ми можемо змінити життя своєї країни. Так, як Жак Ширак з мера Парижа пішов у Президенти Франції. Так, як мер Сеула Лі Мьон Бак, зробивши своє місто потужним фінансовим центром, згодом став Президентом Південної Кореї.

Що стосується парламентських виборів, то наша політична сила братиме в них участь: ми виставимо найбільш достойних молодих кандидатів по всім виборчим округам. А список РПЛ очолить людина, якій я довіряю.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Кличко,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,вибори,парламентські вибори,радикальні дії,кандидат у мери Києва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.