Власник сторінки
            
            Политик, общественный деятель
         
        
     
    
    
         Нелюди. Кати. Бандити.
Жах...Те що ці негідники, приплічники диктатора виробляють по відношенню до політв,язня, лідера української опозиції Юлії Тимошенко "не влізає" не тільки у норми законності, а й у норми елементарної людської та християнської моралі.
То чи є у цих людей хоч крапля сумління, хоч крапля чоловічого достоїнства??? Переконаний, що нема! 
В очах цих катів тільки от ці значки "$", інше їх не цікавить.
 Те що вони зробили це - махровий бандитизм, свавілля, відвертий кримінальний злочин, що санкціонований правлячим режимом.
Страшно навіть уявити, що це відбувається в європейській державі... З рештою, бандити ніколи не були моральними людьми, бо їхня ментальність кримінальна. Гопники-братки думають, що вони прийшли на вічно. Але вони сильно помиляються. Будуть відповідати за свої злодіяння, перед Богом і перед українським народом. Всі до одного.. Рано чи пізно. 
Вимагаємо негайного покарання винних у цьому ганебному злодіянні!
Сподіваюся, що після жорстокого, бандитського побиття і тортур над Юлею Тимошенко у будь-якої адекватної людини не виникне жодних сумнівів стосовно того хто такий узурпатор, хто такі ПР та їхні приплічники. 
 То як, будемо мовчки спостерігати на це й надалі? Ні! Досить!
Зараз, як ніколи, маємо згуртуватися і дати рішучий бій цій ганебній антиукраїнській, анилюдській владі злочинців. Межу перейдено остаточно!
Юлі-волю! Україні-волю! 
    
 
    Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.