Янукович вже фінансує вибори Ющенка?

31 травня 2012, 20:33
Власник сторінки
Политик, общественный деятель
0
6622

За інформацією нашого джерела, Янукович дав команду «своїм» розпочати фінансування виборчого проекту свого вірного друга і соратника Ющенка

Мова йде про фінансування проекту ПР, під проводом Андрійовича. Так званої "правиці". На думку політтехнологів Банкової такий псевдо опозиційний проект зможе відтягнути від об,єднанної опозиції частину правого електорату, зокрема в західних областях..

Звичайно, про подолання 5-ти відсоткового бар,єру вони не мріють, бо це фантастика, в яку ніхто не повірить. Але 1-2%, при певних обставинах, маргинали Ющенка, можуть "відкусити". А це, погодьтеся, в умовах коли кожен голос "на вагу золота" також суттєво.

Підтвердженням моїх слів щодо початку перерахунку "бабосиків" від Януковича Ющенку, можуть слугувати нинішні заяви, якихось, нікому невідомих раніше "нашоукраїнців". Вони кажуть, що готові вступити у виборчу кампанію і створювати "правицю". Лідером цього політичного "збіговиська" стане, звичайно ж, найвідоміший бджоляр України, що колись працював на посаді президента, про що є запиc у його трудовій книжці.

Для тих хто не знає. На сьогодні, борги "Нашої України" становлять понад 70 млн. грн.. Це оренда приміщень, сплати ЖКХ, зарплати працівникам і т.д. Дивно, що ці партійні функцірнери, не розрахувавшись, а подекуди, просто "кинувши" людей, сьогодні мітять аж на самостійні вибори у ВР. А це десятки, сотні мільйонів доларів. Невже з боргами вже розрахувались??? Адже порядні люди, спочатку віддають борги, а потім все інше. Якщо так, то звідки кошти? І ще, не втримаюсь і відійду від головної теми. Запитаю особисто у Ющенка: Вікторе Андрійовичу, так де ж, все-таки, гроші, що зібрали українці на "Лікарню майбутнього" ? Куди ж ви їх поділи, разом з пані Катериною? Вам не соромно? Ой, про що це я, звичайно ні. Зрештою, Бог вам суддя, і за це, і за все інше. Повертаємось до головного.

Ющенко, досі, вважає себе успішним президентом, політичним лідером країни, "батьком нації",і т.д. Досі має політичні амбіції і вірить у свою неперевершеність. Цим і хоче скористатися Янукович. Бо, на жаль, і сьогодні, не всі розуміють зміючу сутність екс-президента. Крім того, цих двох "подєльніків" об,єднує спільна хвороба - патологічна ненависть і страх перед Юлією Тимошенко. Власне, заради того, щоб знищити саме її вони і об,єдналися у 2006-му році. От і крокують по життю разом. Разом боролися проти у 2009-му на президентських виборах, разом кинули за грати. Ну, а зараз Янукович знову хоче підтримати, далеко не бідного, хоча, як виявляється дуже скупого, Віктора Андрійовича, щоб той знову гідно попрацював на ПР і на диктатуру. Переконаний, що Ющенко з радістю виконає всі побажання і забаганки кримінального режиму. Ну, а як ще й гроші за це дадуть...

До речі, не виключено, що нещодавній вихід Наливайченка з НУ, також має відношення до мого прогнозу. Мабуть дізнався, а розуміння того, що їхні вибори буде фінансувати Янукович, для колишнього голови СБУ і офіцера стало останньою краплею. 

Я щиро вітаю Валентина з цим кроком. Зробив все правильно. Між іншим, я мав розмову з Наливайченком десь місяць-два тому, на одному з засідань КОДу. Де, в котре, закликав його негайно позбавитись Ющенка як лідера партії, бо це несумісне з опозиційною діяльністю. Отримав абсолютну підтримку своїм словам. Валентин сказав, що вважає так само, але спробує ще раз переконати партійців, а якщо не вдасться, то вийде сам. Як бачите слово він стримав. Йому не вдалося і він вийшов з лав партії Ющенка.

Отже, резюме. Політична партія "Наша Україна" на чолі з Ющенком – ЦЕ САТЕЛІТ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ТА СОЮЗНИК ЯНУКОВИЧА. 

ПІДТРИМУЮЧИ ЮЩЕНКА, КОРОЛЕВСЬКУ ТА ІНШИХ ПСЕВДО ОПОЗИЦІОНЕРІВ (про Кличка поки промовчу з політкоректності, у нього ще є трохи часу для остаточного самовизначення і я сподіваюся, що, все-таки, здоровий глузд переможе) ЛЮДИ ГОЛОСУВАТИМУТЬ ЗА ЯНУКОВИЧА!!!! Друзі, це потрібно зрозуміти усім.

P.S. Кілька слів для деяких скептиків-писак, що іноді обурюються моїм відношенням до Ющенка, а також до того, що сьогодні зветься "Наша Україна", але, при цьому, погано знають мою політичну історію. Так от, спитаєте ви, чи маю я право стільки часу системно критикувати цього іуду? Відповідаю. Так, маю цілковите право.

Я, справді, був членом НУ, з моменту її заснування 05.03.2005 до 01.07.2009. Пройшов вибори 2004-го, Майдан, був керівником районного штабу НУ 2006-му, Очолював фракцію НУ у Шевченківській райраді 2002-2006-го, був керівником Шевченківського райвиконкому НУ, депутатом Київради від "Нашої України". Але до Ющенка це не має жодного відношення, бо ми щиро вірили, як і мільйони українців, ми просто робили свою справу. При цьому, я жодного дня не працював чиновником у виконавчих структурах влади і не обіймав будь-яких державних посад.

Публічно і аргументовано я почав критикувати Ющенка, Єханурова, Балогу з 2006-року, з часів славнозвісного універсалу. Вже тоді зрозумів, що відбувається зрада, що вони в співпраці з Януковичем, що кришують Чорновецького. Як приклад, ось одна з моїх заяв 2008-го року, що стосувалася бездарного партійного керівництва Ющенка: http://korrespondent.net/ukraine/politics/692745-deputat-nsnu-yushchenko-unichtozhil-partiyu-nasha-ukraina. 

Схожих заяв зроблених мною протягом 2007-2009 року в ЗМІ було достатньо.  

Так само, у 2009-му році, я публічно вийшов з лав НУ і відкрито повідомив причину цього кроку: http://delo.ua/ukraine/zorjan-shkirjak-vyshel-iz-quot-108917/

Тому не варто цим дуже перейматися.

Моя позиція щодо Ющенка і нинішньої  "Нашої України" народилася не сьогодні, а багато років тому. Вона є відкритою, чесною і аргументованою. При цьому, я поважаю думку і відмінну від моєї. Але тоді коли вона підкріплена чіткістю аргументів, а не "огульним критиканством" і відвертою лайкою. Дякую за розуміння.

А наша боротьба продовжується. З вірою в перемогу! Слава Україні!

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Ющенко,Янукович,Наша Україна,вибори,фінансування,Шкіряк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.